هنر و تجربه: نسخه ششم از سری فیلم‌های ترسناک «فعالیت‌های فراطبیعی» با نام کامل «فعالیت‌های فراطبیعی: ابعاد شبح» همچون فیلم‌های قبلی این مجموعه در گیشه خوب عمل کرد و به رتبه اول جدول فروش هفتگی فیلم‌های مستقل آمریکای شمالی رسید.

این فیلم در هفته اول اکران خود در هزار و ۶۵۶ سالن، رقم ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار فروخت وبه طور متوسط، چهار هزار و ۹۵۲ در هر سالن فروش داشت. نسخه ششم این مجموعه، همچون قسمت‌های قبلی حضور یک روح در خانه را دستمایه روایت داستان خود قرار داده است: خانواده‌ای از یک دوربین مخصوص در اتاق دختر کوچکشان استفاده می‌کنند تا از او در مقابل حضور یک موجود شیطانی و برنامه شومش مراقبت کنند. فعالیت‌های فراطبیعی ۶ را گریگوری پلاتکین کارگردانی کرده و جیسون هری پاگان، اندرو دوشمن و گوین هفرمن در آن نقش آفرینی کرده‌اند.

در رتبه دوم جدول، «وودلان»، ساخته مشترک اندرو اروین و جان اروین قرار دارد. وودلان در دومین هفته اکرانش در هزار و ۴۷۵ سالن، دو میلیون و ۵۵۰ هزار دلار فروخت. این فیلم به طور متوسط رقم هزار و ۷۲۹ دلار در هر سالن فروش داشته است. با این حساب مجموع فروش وودلان در دو هفته به ۷ میلیون و ۹۲۴ هزار دلار رسید. وودلان با بازی سلی کاستیل، شان آستین و جان وویت، داستان یک بازیکن فوتبال آمریکایی دبیرستانی را روایت می‌کند که باید فشارهای نژادپرستانه علیه خود در داخل و خارج از زمین مسابقه را مدیریت کند.

اما رتبه سوم گیشه در اختیار آخرین اثر بری لوینسون خالق فیلم‌های «مرد بارانی»، «باگزی» و «سگ را بجنبان» است. این فیلم هم با نام عجیب «قصبه را بلرزان» این هفته اکران شده و در دو هزار و ۱۲ سالن، یک میلیون و ۵۰۹ هزار دلار فروخته است.  قصبه را بلرزان با بازی بیل مورای، کیت هادسون، زوئی دشانل، بروس ویلیس و اسکات کن، داستان یک ایجنت کهنه کار موسیقی است که در یک تور موسیقی در افغانستان، متوجه استعداد خوانندگی نوجوانی می‌شود و او را با خود به یک مسابقه استعدادیابی موسیقی در کابل می‌برد.

رتبه‌های بعدی فروش هفتگی فیلم‌های مستقل به ترتیب در اختیار فیلم‌ «جم و هولوگرام‌ها» با یک میلیون و ۳۲۰ هزار دلار فروش، «ملاقات» با ۵۴۴ هزار دلار، «اتاق جنگ» با ۵۰۰ هزار دلار، «شاندار» با ۴۲۴ هزار دلار، «اتاق» با ۲۵۴ هزار دلار ،«لادرونس» با ۲۲۰ هزار دلار،  و «او نامم مرا گذاشت» با ۱۵۸ هزار دلار فروش قرار دارند.