هنر و تجربه: شرکت در یک راهپیمایی علیه پلیس‌ آمریکا و سخنرانی کوئنتین تارانتینو خالق آثار معروف «پالپ فیکشن» و «جانگوی رها از بند» در خلال آن باعث شد تا فیلم‌های این فیلم‌ساز در آستانه توقیف توسط اتحادیه پلیس‌ها قرار بگیرد.
تارانتینو روز شنبه این هفته در جمع تظاهرکنندگان ضد خشونت پلیس در میدان واشنگتن پارک عنوان کرد: « من هم انسان هستم و وجدان دارم و وقتی جنایات پلیس را می‌بینیم، نمی‌توانم تحمل کنم و مجبورم مقابل آن بایستم. من اینجا هستم تا بگویم طرفدار به قتل رسیده‌ها هستم.»
پاتریک لینچ، رییس انجمن پلیس نیویورک در اعلامیه‌ای به نمایندگی از اتحادیه پلیس‌های نیویورک در واکنش به حضور تارانتینو گفته است: «تعجبی ندارد شخصی که تمام عمر به تجلیل از جنایت و خشونت پرداخته است، از پلیس نیز متنفر باشد. پلیس‌هایی که او آن‌ها را قاتل خطاب می‌کند در فیلم‌های خیالی او حضوری ندارند. وقت آن رسیده تا فیلم‌های تارانتینو را توقیف کنیم. به او هیچ ربطی ندارد که به شهر ما بیاید و در رابطه با پلیس داستان‌سرایی کند». راهپیمایی روز شنبه، در اعتراض به چند مورد کشته شدن افراد مظنون رنگین‌پوست به دست پلیس‌های سفیدپوست آمریکایی در شهرهای مختلف آمریکا در ماه‌های اخیر برپاشده و عمدتاً رنگین‌پوستان در آن حضور داشته‌اند.