هنر و تجربه: پیش تولید پروژه جدید مایکل مان، کارگردان ۷۲ ساله آمریکایی که با الهام از زندگی انزو فراری، راننده معروف رالی و موسس شرکت‌ تولید فراری ساخته می‌شود، با اضافه شدن بازیگران و کمپانی پارامونت به عنوان پخش کننده فیلم به مراحل آخر خود می‌رسد.

نومی راپاس، بازیگر سوئدی فیلم معروف «دختری با خالکوبی اژدها» (نسخه سوئدی)، آخرین بازیگری است که به این پروژه اضافه شده تا در کنار کریستین بیل در اقتباس تصویری از کتاب «انزو فراری: یک مرد، ماشین‌ها، مسابقه‌ها، ماشین» نوشته بروک ییتس و بر اساس فیلم‌نامه‌‌ای از تروی کندی و دیوید ریفیلد (نویسندگان «شغل ایتالیایی» و «خارج از آفریقا») نقش آفرینی کنند. هم‌چنین کمپانی مطرح پارامونت پیکچرز به عنوان پخش کننده، جدیدترین اثر سینمایی مایکل مان را در سینماهای دنیا به نمایش درمی‌آورد. مان حدود ۱۵ سال است که روی این پروژه وقت گذاشته و  و در دوره‌ای سیدنی پولاک فقید نیز با او همکاری می‌کرده است و حالا با جذب منابع مالی قصد دارد بالاخره در تابستان آتی در ایتالیا آن را جلوی دوربین ببرد. «انزو فراری» داستان زندگی موسس یکی از معروف‌ترین شرکت‌های تولید خودروی جهان در دهه ۵۰ میلادی را روایت می‌کند.

خالق «مخمصه»، «نفوذی» و «وثیقه» آخرین بار «کلاه سیاه» با بازی کریس همسورث را در سال جاری بر پرده سینماها داشت که با شکست تجاری مواجه شد.