هنر و تجربه: نقد و بررسی «اشیا از آن‌چه در آینه می‌بینید به شما نزدیک‌ترند» در مشهد برگزار می‌شود.

در ادامه جلسات نقد و بررسی فیلم‌های به نمایش درآمده در گروه هنر و تجربه و پس از وقفه‌ای دوهفته‌ای به خاطر ایام عزاداری محرم، روز شنبه ۹ آبان پردیس هویزه مشهد میزبان جلسه نقد فیلم «اشیا از آن‌چه می‌بینید به شما نزدیک‌ترند» است. در این جلسه از ساعت ۱۷ ابتدا فیلم برای حاضرین به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۹ جلسه نقد و بررسی با حضور نرگس آبیار کارگردان فیلم،گلاره عباسی بازیگر و جمیله دارالشفایی به عنوان منتقد میهمان و مجری مراسم آغاز می‌شود.

«اشیا…» از اول مردادماه در گروه هنر و تجربه روی پرده رفت و داستان زندگی زنی از قشر ضعیف اقتصادی جامعه است که به همراه همسر و فرزند ۲ ساله‌اش مستاجر دو پیرزن مهربان است. روزی برای این زن مهمانی می‌رسد و او مجبور می‌شود از صاحبخانه بشقاب قرض کند. شکستن این بشقاب و تلاش او برای این‌که صاحب‌خانه‌ها متوجه شکستن بشقاب نشوند باعث ماجراهایی در زندگی او می‌شود.

«اشیا..» نخستین فیلم نرگس آبیار است که بعد از دومین فیلم او یعنی «شیار ۱۴۳» اکران شده است. گلاره عباسی نقش اصلی این فیلم را برعهده دارد و حسام بیگدلو، امیر غفارمنش، مهران رجبی، گیتی معینی، فاطمه شکری و رامسین کبریتی دیگر بازیگران فیلم هستند.