هنر و تجربه: کارگاه آموزش دکوپاژ در مدرسه ملی سینمای ایران برگزار می‌شود. موضوع این کارگاه آموزش دکوپاژ سینمایی و ارائه کننده آن خسرو سینایی فیلم‌ساز باتجربه سینمای ایران است.

این کارگاه در ادامه‌ برنامه‌های آموزشی – پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران با عنوان «آموزش دکوپاژ در فضای باز و بسته» با حضور خسرو سینایی در محل مدرسه برگزار خواهد شد.
این کارگاه یک جلسه در هر ماه است و طول دوره مطابق با نظر استاد دوره (خسرو سینایی) تعیین خواهد شد. این دوره برای علاقه‌مندان به شرط قبولی در آزمون ورودی رایگان است.علاقه‌‏مندان به حضور در کارگاه «آموزش دکوپاژ در فضای باز و بسته» خسرو سینایی برای ثبت‌نام و شرکت در مرحله گزینش، تا ۲۲ آبان‌ماه ۱۳۹۴ فرصت دارند رزومه خود را به آدرس info@mmciran.com ارسال کنند.
خسرو سینایی فارغ‌التحصیل کارگردانی و فیلم‌نامه‌نویسی از آکادمی هنرهای نمایشی و رشته تئوری موسیقی از کنسرواتوار وین است. او از سال ۱۳۴۶ فعالیت حرفه‌یی‌اش را در عرصه فرهنگ و هنر آغاز کرد و سال ۱۳۵۸ با کارگردانی فیلم «زنده باد» به سینما وارد شد. جزیره رنگین، کویر خون، مثل یک قصه، گفت‌وگو با سایه، فرش، اسب، ترکمن، عروس آتش، کوچه پاییز، در کوچه‌های عشق، یار در خانه و… ، مرثیه گمشده، هیولای درون و زنده باد در کارنامه‌ی حرفه‌ای او ثبت شده است.
سیمرغ بلورین بهترین فیلم‌نامه در هجدهمین دوره جشنواره فیلم فجر، برای فیلم «عروس آتش» (۱۳۷۸) و لوح زرین بهترین کارگردانی در دومین دوره جشنواره فیلم فجر، برای فیلم «هیولای درون» (۱۳۶۲) از جمله جایزه‌های سینایی‌ است. او همچنین سال ۱۳۸۷ به خاطر ساخت فیلم مستند مرثیه گمشده نشان ویژه کشور لهستان از سوی رییس‌جمهور این کشور دریافت کرد.

برچسب‌ها: