هنر و تجربه: آیین دیدار عوامل فیلم مستند «آزادراه» دوشنبه شب ۱۱ آبان ماه در موزه سینما برگزار شد. این پنجاه و دومین مراسم آیین دیدار فیلم‌های گروه هنر و تجربه بود.

امضا کردن پوستر فیلم که معمولا بخش آغازین مراسم آیین دیدار است همیشه در حیاط ساختمان موزه سینما انجام می‌شد اما دوشنبه شب به علت بازندگی و سرمای هوا به داخل ساختمان منتقل شده بود. میهمانانی از وزارت راه نیز در این مراسم حضور داشتند. در ابتدا مجری مراسم ضمن تشکر از حاضرینی که در هوای بارانی تهران خودشان را به باغ فردوس رسانده بودند از محسن خان‌جهانی خواست تا روی صحنه بیاید.

محسن خان‌جهانی کارگردان فیلم از معاونان وزارت راه،  به خاطر حضور در سالن تشکر کرد و گفت: «وزارت راه ۲۰ بیلبرد در اختیار تبلیغ این فیلم گذاشته است و در قطارها هم به شکل منظم تبلیغات فیلم توزیع می‌شود. چند روز قبل با وزیر راه فیلم را دیدیم. برخی می‌گویند در دولت یازدهم دو وزیر فرهنگی حضور دارند یکی آقای جنتی  و دیگری آقای ربیعی. ولی من می‌گویم در این دولت سه وزیر فرهنگی وجود دارد که سومی آقای آخوندی وزیر راه است.»

در این مراسم تنی چند از هنرمندان و مسئولین دولتی حضور داشتند که از جمله این میهمانان می‌توان به مرتضی رزاق کریمی، فرهاد توحیدی، رهبر قنبری از میان سینماگران و عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور در مجلس شورای اسلامی، عبدالرضا عزیزی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، داود پرهیزکار رییس سازمان هواشناسی کشور و معاونین وزارت راه و ترابری اشاره کرد.

برچسب‌ها: