هنر و تجربه: فیلم «سوخته» به کارگردانی جان ولز و بازی بردلی کوپر برای دومین هفته متوالی در صدر جدول فورش فیلم‌های مستقل خارجی باقی ماند.

در «سوخته» بردلی کوپر نقش سرآشپزی را بازی می‌کند که پس از گذراندن دوره اعتیادش به مواد مخدر، حالا با مدیریت آشپزخانه یک رستوران در حال پیشرفت، قصد دارد تا دوباره به موفقیت برسد. سوخته در هفته دوم اکران خود در سه هزار سالن، ۳ میلیون دلار (متوسط هزار دلار فروش در هر سالن)  فروخت و به رقم ده میلیون ۲۱۱ هزار دلار مجموع فروش دست پیدا کرد.

جایگاه دوم جدول در اختیار قسمت ششم از سری فیلم‌های ترسناک «فعالیت‌های فراطبیعی» با نام کامل «فعالیت‌های فراطبیعی: ابعاد شبح» است که در هفته سوم، در هزار و هشتاد و هفت سالن، یک میلیون و ۶۵۰ هزار دلار فروخته است. مجموع فروش این فیلم ده میلیون دلاری که قسمت‌های پیشین آن با بودجه‌های بسیار اندک ساخته و در گیشه به موفقیت می‌رسید، ۱۶ میلیون و ۲۸۱ هزار دلار است. نسخه ششم این مجموعه، همچون قسمت‌های قبلی حضور یک روح در خانه را دستمایه روایت داستان خود قرار داده است: خانواده‌ای از یک دوربین مخصوص در اتاق دختر کوچکشان استفاده می‌کنند تا از او در مقابل حضور یک موجود شیطانی و برنامه شومش مراقبت کنند. فعالیت‌های فراطبیعی ۶ را گریگوری پلاتکین کارگردانی کرده و جیسون هری پاگان، اندرو دوشمن و گوین هفرمن در آن نقش آفرینی کرده‌اند.

«برند ما بحران است» آخرین فیلمی که ساندرا بولاک در آن نقش آفرینی کرده هم در رده سوم گیشه مستقل‌هاست. «برند ما بحران است» به کارگردانی دیوید گوردون گرین، در هفته دوم اکران، یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در دو هزار و ۲۰۰ سالن فروش کرد. این فیلم هجویه‌ای سیاسی است و داستان زنی آمریکایی را روایت می‌کند که در مشاوره‌ به کمپین‌های سیاسی ماهر است؛ این زن به قسمت‌هایی جنگ زده در آمریکای جنوبی می‌رود تا شخصی را به قدرت برساند اما توسط یک رقیب پرنفوذ، تهدید به سرکوبی می‌شود.

در رتبه‌های بعدی فروش هفتگی فیلم‌های مستقل، به ترتیب فیلم‌‌های «وودلان» با یک میلیون و ۱۵۰ هزار دلار،  «نماینده» با ۷۷۹ هزار دلار، «راهنماها به سمت آخرالزمان زامبی‌ها هدایت می‌کنند» با ۶۳۰ هزار دلار فروش، «دلم برایت تنگ شده» با ۵۷۲ هزار دلار، «اتاق» با ۵۱۸ هزار دلار ،«حقیقت» با ۴۰۱ هزار دلار و «نورافکن» با ۳۰۲ هزار دلار فروش قرار دارند.