هنر و تجربه: نقد و بررسی فیلم سینمایی «داره صبح می‌شه» نخستین ساخته یلدا جبلی چهارشنبه ۲۰ آبان در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

در ادامه جلسات نقد و بررسی فیلم‌های به نمایش درآمده در گروه هنر و تجربه، روز چهارشنبه ۲۰ آبان خانه هنرمندان میزبان جلسه نقد و بررسی «داره صبح می‌شه» است. در این جلسه ابتدا و از ساعت ۱۸ فیلم برای حاضرین نمایش داده می‌شود و سپس از ساعت ۱۹:۳۰ جلسه نقد و بررسی با حضور یلدا جبلی کارگردان، فردین خلعت‌بری تهیه کننده و آهنگ‌ساز و طراح صحنه فیلم، مازیار فکری ارشاد منتقد برگزار می‌شود.

«داره صبح می‌شه» که از ۴ مهر در گروه هنر و تجربه روی پرده رفته است، چهار داستان موازی را روایت می‌کند که در انتها همگی به هم مربوط می‌شوند. گلی و سامان یک شب قبل از ازدواج‌شان مهمانی دوستانه‌ای برگزار می‌کنند. در اواخر مهمانی سامان بازی‌ای را شروع می‌کند که این بازی آن‌ها را درگیر موضوعی می‌کند و همین بهانه‌ای می‌شود برای ورود به قصه خانواده‌هایی دیگر در همان شب.

رویا نونهالی، بابک کریمی، مهدی احمدی، رعنا آزادی‌ور، ایرج شهزادی، امیرحسین آرمان، الهه حصاری و فریبا جدیکار از بازیگران اصلی این فیلم پربازیگر هستند. یلدا جبلی فارغ‌التحصیل سینما با گرایش تدوین از دانشگاه هنر است و پیش از ساخت این فیلم تدوین تعدادی فیلم و سریال از جمله «اولین شب آرامش» و «بشارت به شهروند هزاره سوم» را برعهده داشته و دو تله فیلم ساخته است.