هنر و تجربه: نشست نقد و بررسی فیلم «ذوب شدن پادشاه» ساخته هوتن زنگنه‌پور، روز یکشنبه ۲۴ آبان ماه در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

در ادامه نشست‌های نقد و بررسی فیلم‌های به نمایش درآمده در گروه هنر و تجربه، خانه هنرمندان روزهای یکشنبه میزبان جلسه نقد فیلم‌هاست. روز یکشنبه ۲۴ آبان ابتدا از ساعت ۱۸ فیلم «ذوب شدن پادشاه» برای حاضرین به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۹٫۳۰ نقد و بررسی با حضور هوتن زنگنه‌پور کارگردان و علی علایی منتقد میهمان برگزار می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده اس: «بانویی نویسنده، که آخرین اثرش «ذوب شدن پادشاه» او را به دام انداخته و از وی زنی درون‌گرا و افسرده ساخته است تا جایی که شهرت و مقبولیت برای او چیزی به ارمغان نمی‌آورد مگر انزوا، از یک روانکاو مدد می‌جوید. به زعم روانکاو، چه کسی می‌تواند زن را به جهان عینیات آن جایی که به آن متعلق است، آنجایی که تجربه‌های احساس و ادراکش در آن ریشه کرده است بازگرداند؟ از آدم‌های رمان طلب استمداد می‌شود، اما آن‌ها مغبون‌تر از خالقشان سر به انتقام برمی‌دارند…»

ذوب شدن پادشاه با بازیگری لیلا زارع، فرشید نوابی، نسیم ادبی، شهرزاد کمال‌زاده، سینا رحمانی و فرخ نعمتی از هشتم شهریور در گروه هنر و تجربه روی پرده رفته است.

برچسب‌ها: