هنروتجربه: پوستر«خواب تلخ» نخستین فیلم بلند محسن امیریوسفی که بعد از ۱۲ سال از دوم آذر در گروه هنر و تجربه به نمایش درمی‌آید، رونمایی شد.

«خواب تلخ» در جشنواره فیلم  سال ۲۰۰۴ خوش درخشید و توانست جایزه ویژه بخش دوربین طلایی و جایزه نگاه جوان را از آن خود کند. این فیلم  تاکنون در بیش از چهل جشنواره جهانی حضور پیدا کرد  و جوایز متعددی چون جایزه  طلایی و جایزه تماشاگران جشنواره تسالونیکی یونان، جایزه فیپرشی (فدراسیون بین المللی منتقدین) ژنو سوئیس، جایزه منتقدین جشنواره والدیویای شیلی و… را به دست آورد.
محسن امیریوسفی علاوه بر کارگردانی نویسنده فیلم‌نامه، تدوینگر و مجری طرح خواب تلخ است است. فیلم‌برداری این فیلم را بایرام فضلی  برعهده دارد که هم اکنون فیلم «بازهم سیب داری» به کارگردانی او در گروه هنر و تجربه اکران شده‌ است.از دیگر عوامل فیلم می‌توان به  محمدرضا دلپاک وحسین مهدوی طراحی و ترکیب صدا و حسین قورچیان، صدابردار اشاره کرد.
پوستر فیلم «خواب تلخ» را طاها ذاکر، طراح وگرافیست، طراحی کرده است. ذاکر طراحی پوستر آثاری چون «فصل باران‌های موسمی»، «قاعده تصادف»، «عصبانی نیستم»، «پرویز»، «روز مبادا» و … را برعهده داشته است.