هنر و تجربه: پنجاه و چهارمین آیین دیدار فیلم‌های گروه هنر و تجربه، شنبه شب ۲۳ آبان با نمایش فیلم سینمایی «احتمال باران اسیدی» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها برگزار شد. این مراسم با حضور عوامل فیلم و جمعی از هنرمندان در سینما فرهنگ برپا شد.

پس از برگزاری مراسم امضای پوستر، مهمانان وارد سالن نمایش شدند و سمیرا برادری یکی از تهیه‌کنندگان فیلم روی صحنه حاضر شد و به اساتید و همکاران و دوستان خود که در این مراسم حضور پیدا کردند خیر مقدم گفت. سمیرا برادری با بیان این نکته که با این فیلم برای اولین بار در این فیلم شاگردی پدرش روح الله برادری را در امر تهیه‌کنندگی کرده است از هم‌صنفی‌های خود یعنی دستیاران کارگردان و برنامه ریزان سینما که کمتر از آنها یاد می‌شود یاد کرد و حضور آن‌ها را در مراسم محترم شمرد. او سپس از بهتاش صناعی‌ها خواست به روی صحنه بیاید.

بهتاش صناعی‌ها هم در ابتدا با اشاره به مشکلاتی که پس از جشنواره برای اکران فیلم به وجود آمد از همه کسانی که او و گروهش را برای نمایش این فیلم روی پرده سینما و اکران آن در گروه هنر و تجربه یاری کرده‌اند تشکر کرد. پس از آن صناعی‌ها از عوامل فیلم خود دعوت کرد تا روی صحنه بیایند.

شمس لنگرودی، مریم مقدم و پوریا رحیمی سام (بازیگران فیلم)، ایرج رامین‌فر (طراح صحنه و لباس)، روح الله برادری (تهیه کننده)، محمدرضا جهان پناه (مدیر فیلمبرداری)، کامران خلج (طراح گریم)، حسین قورچیان (صداگذار)، ساجده سرایی (سرمایه‌گذار)، حمیدرضا فتوره چیان (جلوه‌های ویژه)، کیارش صناعی‌ها (دستیار کارگردان)، آروین مدقالچی (طراح پوستر)، میثم میرزایی(مدیر تبلیغات)، آیدا اورنگ و بیتا موسوی (مشاوران رسانه‌ای)، سینوهه دانشمند (بازیگر) وسایر عوامل حاضر در سالن روی صحنه آمدند و ضمن خوش آمدگویی به مهمانان عکس یادگاری گرفتند.

شمس لنگرودی  در ادامه مراسم خطاب به تماشاگران گفت:« هیچ چیز زندگی قابل پیش بینی نیست. رسول یونان در یک روز پاییزی مثل امروز به من اصرار می‌کرد که بیا و فیلم بازی کن. من به دلایلی قبول نمی‌کردم تا اینکه اصرار ایشان باعث شد من در اولین فیلمم یعنی «فلامینگو شماره ۱۳» بازی کردم. شانس بعدی من این بود که هم عوامل آن گروه و هم عوامل فیلم دوم یعنی «پنج تا پنج» همه افرادی بودند که باعث شدند من به سینما علاقه‌مند شوم. کار و زندگی را کنار گذاشتم و نشستم به فیلم نگاه کردن تا رسید به بهتاش صناعی‌ها و نور علی نور شد که دیگر تصمیم گرفتم به صورت جدی فیلم بازی کنم.»

ابوالحسن داوودی،، محمدرضا دلپاک، فرهاد توحیدی، پانته‌آ پناهی‌ها، جمشید گرگین، ایرج رامین‌فر، مهدی احمدی، نازنین فراهانی، مجید گرجیان، ملیکا شریفی نیا، علی کریم، فائزه عزیزخانی، پیمان حقانی،حامد رجبی ، مجید رضامصطفوی ،سامان سالور ،جمشیدمحمودی ،نوید محمودی،بابک کریمی ،علی‌رضا رییس دانا، اکتای براهنی ،مجید برزگر ،بهاران بنی‌احمد ،وحید مقدسی ،علی‌جعفریه،صالح میرزا آقایی، قاسم قلی‌پور،شیرین برق‌نورد، قربان نجفی، نازنین بیاتی، وحید وکیلی‌فر و…از جمله مهمانان حاضر در این مراسم بودند.