هنر و تجربه: فیلم «هر کسی سهم می‌خواهد» جدیدترین ساخته ریچارد لینک‌لیتر پس از «پسر بچگی» به عنوان افتتاحیه جشنواره فیلم مستقل جنوب از جنوب غربی (SXSW) انتخاب شده و در روز ۱۱ مارس ۲۰۱۶ اولین نمایش خود را خواهد داشت.

«هر کسی سهم می‌خواهد» داستان گروهی از بازیکنان بیسبال یک دانشکده را در دهه ۱۹۸۰ روایت می‌کند. در این کمدی بازیگرانی نظیر ویل بریتین، زویی دویچ، ریان آنتونی گوزمان، تیلر هوچلین، بلیک جنر، گلن پاول و ویت راسل نقش آفرینی کرده‌اند. فیلم‌نامه این اثر سینمایی نیز توسط خود لینک‌لیتر به نگارش درآمده و مگان الیسون، لینک‌لیتر و جینجر الید آن را تهیه کردند. جانت پیرسون مدیر جشنواره فیلم «جنوب از جنوب غربی» در مورد انتخاب فیلم لینک‌لیتر می‌گوید: «این فیلم، مثال‌زدنی و پر از استعدادهای جدید سینمایی است. این فیلم ستودنی که قصه‌اش در دهه ۸۰ می‌گذرد، در شروع جشنواره استقبال خوبی از مخاطبان می‌کند». اکران سراسری فیلم «هر کسی سهم می‌خواهد»  نیز روز ۱۵ آوریل ۲۰۱۶ توسط کمپانی پارامونت انجام می‌گیرد.

بیست و سومین دوره این جشنواره، که پس از ساندنس دومین جشنواره معتبر مخصوص فیلم‌های مستقل به شمار می‌رود از ۱۱ تا ۱۹ مارس(۲۱ تا ۲۹ اسفند) در ایالت تگزاس برگزار می‌شود. سال گذشته «کریشا» اولین ساخته تری ادواردز جایزه اول SXSW را دریافت کرد.