هنر و تجربه: فیلم سینمایی «داره صبح می‌شه» ساخته یلدا جبلی دوشنبه دوم آذر در اصفهان مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

در ادامه سلسله نشست‌های دوشنبه‌ها در سینما سوره اصفهان، این هفته نوبت به «داره صبح می‌شه» می‌رسد که در سالن سینما سوره این شهر نمایش داده شود. در این جلسه ابتدا از ساعت ۱۷ فیلم برای حاضرین به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۹ جلسه نقد و بررسی با حضور یلدا جبلی کارگردان، فردین خلعت‌بری تهیه کننده،طراح صحنه و آهنگساز فیلم و سحرعصرآزاد به عنوان منتقد میهمان برگزار می‌شود.

«داره صبح می‌شه» که از چهارم مهر در گروه هنر و تجربه روی پرده رفته است، چهار داستان موازی را روایت می‌کند که در انتها همگی به هم مربوط می‌شوند. گلی و سامان یک شب قبل از ازدواج‌شان مهمانی دوستانه‌ای برگزار می‌کنند. در اواخر مهمانی سامان بازی‌ای را شروع می‌کند که این بازی آن‌ها را درگیر موضوعی می‌کند و همین بهانه‌ای می‌شود برای ورود به قصه خانواده‌هایی دیگر در همان شب.

رویا نونهالی، بابک کریمی، مهدی احمدی، رعنا آزادی‌ور، ایرج شهزادی، امیرحسین آرمان، الهه حصاری و فریبا جدیکار از بازیگران اصلی این فیلم پربازیگر هستند. یلدا جبلی فارغ‌التحصیل سینما با گرایش تدوین از دانشگاه هنر است و پیش از ساخت این فیلم تدوین تعدادی فیلم و سریال از جمله «اولین شب آرامش» و «بشارت به شهروند هزاره سوم» را برعهده داشته و دو تله فیلم ساخته است.

برچسب‌ها: