هنر و تجربه: علیرضا داودنژاد برای انتخاب بازیگر فیلم جدیدش «فراری» فراخوان داد. او در این فیلم به یک بازیگر بین ۱۶ تا ۱۸ ساله نیاز دارد که حتی‌المکان لهجه گیلکی داشته باشد.

به گزارش  ایسنا،‌ رضا سخایی دستیار علیرضا داودنژاد با انتشار تصاویر کوتاهی، فراخوانی را برای انتخاب یکی از بازیگران اصلی فیلم «فراری» منتشر کرد. سخایی در این فراخوان از علاقه‌مندان به بازیگری دعوت کرد تا ۵ آذر ماه فیلم تست خود را در مدت زمان حداکثر ۲ دقیقه به شماره ۰۹۰۳۶۳۴۹۹۱۳ تلگرام کنند. ضمنا کسانی که لهجه شمالی یا گیلکی یاد داشته باشند، در اولویت هستند.

به گفته او، متقاضیان باید مشخصات خود را در این فیلم ارائه کنند و شماره تماس خود را نیز بگذارند. ضمن اینکه این خط تلفن از ساعت ۱۸ امروز اول آذر ماه فعال می‌شود.

تاکنون حضور محسن تنابنده به عنوان بازیگر اصلی این فیلم، محمود کلاری در مقام مدیر فیلمبرداری، پرویز آبنار به عنوان صداگذار، ایمان امیدواری به عنوان طراح گریم و بابک کریمی به عنوان طراح صحنه، قطعی شده است. کامبوزیا پرتوی فیلم‌نامه‌ «فراری» را نوشته که داستان آن درباره‌ی دختری است که از شهرستان به تهران ‌می‌آید و تلاش می‌کند تا با ماشین «فراری» هشت میلیاردی، عکس یادگاری بگیرد.

علیرضا داودنژاد که این روزها «روغن مار» را در گروه «هنر و تجربه» بر پرده دارد، طی دو سال گذشته قصد داشت، «فراری» را مقابل دوربین ببرد که سرانجام طی هفته‌های آینده فیلم‌برداری این فیلم را آغاز خواهد کرد و پیش بینی می‌شود برای جشنواره‌ی فیلم فجر آماده شود.

پیش‌تر نیز اصغر فرهادی برای انتخاب بازیگران فیلم جدیدش«فروشنده» چنین فراخوانی را منتشر کرد. در آن فراخوان بیش از شانزده هزار ویدئوی سه دقیقه‌ای به آدرس اعلام‌شده رسیده بود.

برچسب‌ها: