هنر و تجربه: شمس لنگرودی و مریم مقدم بازیگران فیلم «احتمال باران اسیدی» به همراه بهتاش صناعی‌ها کارگردان این فیلم در پردیس سینمایی کورش همراه با علاقمندان به دیدار این فیلم نشستند.

به گزارش مشاور رسانه‌ای فیلم «احتمال باران اسیدی» شامگاه روز یکشنبه اول آذر حضور بهتاش صناعی‌ها کارگردان، شمس لنگرودی و مریم مقدم بازیگران این فیلم سینمایی مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت. در این اکران مردمی بهتاش صناعی‌ها ضمن تشکر از مخاطبینی که به تماشای این فیلم نشسته بودند، گفت: «با توجه به این‌که احتمال باران اسیدی تبلیغات گسترده‌ای ندارد، بهترین تبلیغ برایش، تبلیغاتی است که از سوی مخاطبین به شکل کلامی صورت می‌گیرد. امیدواریم که از تماشای فیلم لذت برده باشید و آن را به اطرافیان‌تان توصیه بکنید.» در ادامه شمس لنگرودی و مریم مقدم نیز از تماشاگران تشکر کردند و با آن‌ها به صحبت پرداختند.

«احتمال باران اسیدی» از هجدهم آبان‌ماه در گروه هنر و تجربه به نمایش در آمده است. این فیلم سینمایی در سی و سومین جشنواره فیلم فجر در بخش هنر و تجربه به نمایش در آمد و موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم‌نامه در بخش نگاه نوی این جشنواره و نیز نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم در بخش هنر و تجربه شد.

«احتمال باران اسیدی» پیش از آن موفق شده بود جایزه نتپک جشنواره استرالیا، جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره کلمبو و استعداد درخشان جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی را از آن خود بکند. این فیلم سینمایی هم چنین در جشنواره هایی نظیر زوریخ و بمبئی و .. حضور داشته است.
شمس لنگرودی، مریم مقدم، پوریا رحیمی سام در احتمال باران اسیدی به ایفای نقش می پردازند و روح الله برادری و سمیرا برادری تهیه‌کنندگان آن هستند.