هنر و تجربه: اکران فیلم سینمایی «گس» ساخته کیارش اسدی‌زاده، هجدهم آذر به پایان می‌رسد. تا پایان اکران این فیلم، پنج نمایش دیگر در سینماهای هنر و تجربه در تهران دارد.

«گس» شانزدهم خرداد در گروه هنر و تجربه روی پرده رفت و بعد از پنج ماه اکران آن به پایان می‌رسد. این فیلم پنج نمایش دیگر در تهران دارد. «گس» چهارشنبه ۴ آذر در خانه هنرمندان ساعت ۱۶ و جمعه ۶ آذر در موزه سینما ساعت ۱۹ به نمایش درمی‌آید. سه سئانس دیگر نمایش این فیلم، سه‌شنبه ۱۰ آذر در خانه هنرمندان ساعت ۱۸، جمعه ۱۳ آذر در سینما فرهنگ ساعت ۱۹ و چهارشنبه ۱۸ آذر در پردیس سینمایی کورش ساعت ۱۸ خواهد بود.

«گس» اولین ساخته کیارش اسدی‌زاده محصول سال ۱۳۹۰ است و ﺻابر ابر، شبنم مقدﻣﯽ، پانته‌آ پناﻫﯽ‌ﻫا، ﻣﺤمدرﺿا ﻏﻔاری، رویا جاویدنیا، اﺣسان اﻣانی، ﻣهسا علاﻓر، سیاﻣﮏ ﺻﻔری و بهاران بنی‌اﺣمدی در آن ایفای نقش می‌کنند. «گس» روایت زنجیر‌وار زندگی آدم‌ﻫایی است ﮐه زندگی‌شان به واسطه دردی ﻣشترک در ﻫﻢ گره ﺧﻮرده است. مجید گرجیان مدیر فیلم‌برداری این فیلم است و کیارش اسدی‌زاده علاوه بر نویسندگی و کارگردانی تدوین فیلم را هم برعهده داشته است.

شرکت در بخش ﻣسابقه اﺻلی ﻫشتمین جشنواره رم ایتاﻟﯿا ۲۰۱۳  و دریافت جایزه تندیس شواﻟﯿه گروه بازیگران از ﻫشتمین جشنواره ﻓﯿلم رم و نمایش در جشنواره ﻫای گوتبورگ سوﺋد، پونا ﻫند و دبات روسیه بخشی از حضورهای بین‌المللی فیلم گس هستند.