هنر و تجربه: آیین دیدار با عوامل فیلم سینمایی «خواب تلخ» ساخته محسن امیریوسفی که روز دوشنبه ۲ آذر به علت تمهیدات ترافیکی در رابطه با اجلاس سران کشورهای صادرکننده گاز لغو شده بود، روز شنبه هفتم آذر برگزار می‌شود.

این مراسم روز شنبه ۷ آذر در سینما فرهنگ تهران برگزار خواهد شد. مطابق برنامه‌های پیشین گروه هنر و تجربه ابتدا پوستر فیلم توسط میهمانان امضا می‌شود و سپس از ساعت ۲۰:۳۰ بعد از صحبت‌های کوتاه عوامل و سازندگان، فیلم برای حاضرین به نمایش درمی‌آید.
«خواب تلخ» که پس از ۱۲ سال سرانجام به نمایش درآمده، داستان مرده‌شوری است که با مساله نزدیک شدن خودش به مرگ روبرو می شود. این فیلم در جشنواره فجر سال ۱۳۸۲ پذیرفته نشد و اولین حضور بین‌المللی آن در بخش دو هفته با کارگردانان جشنواره کن ۲۰۰۴ بود و پس از نمایش در این بخش با نقدهای مثبتی از سوی منتقدین مجلات اسکرین، پوزیتیو، کایه دوسینما، لوموند و فیگارو روبرو شد.

عوامل فیلم «خواب تلخ» عبارتند از نویسنده، مجری طرح، طراح صحنه و لباس، تدوین و کارگردان: محسن امیریوسفی- مدیر فیلم‌برداری: بایرام فضلی- طراحی و ترکیب صدا: محمدرضا دلپاک، حسین مهدوی- صدابردار: حسین قورچیان- دستیاران کارگردان: سهیل رحیمی، ابراهیم قپاندار- تولید: امین طالبی، اکبر نجارپور- تهیه کننده: روح‌الله برادری – بازیگران: عباس اسفندیاری، یدالله انوری، دلبر قصری، محسن رحیمی

برچسب‌ها: