هنر و تجربه: ران هاوارد کارگردان برنده جایزه اسکار سازنده «ذهن زیبا» و «مرد سیندرلایی»، تریلر «دختر قبلی» را با اقتباس از یک رمان جلوی دوربین می‌برد.

کمپانی یونیورسال پیکچرز با سرمایه‌گذاری پارامونت و دو شرکت فیلم‌سازی مستقل، تولید فیلم جدید هاوارد را با اقتباس از رمان «دختر قبلی» (به قلم جی.‌پی دلانی) به عهده خواهند داشت. رمان «دختر قبلی» هنوز منتشر نشده و قرار است پاییز سال آینده روانه بازار شود. داستان این رمان درباره زن افسرده‌ای است که عاشق یک خانه و مردی که آن را طراحی کرده می‌شود؛ در ادامه ماجرا مشخص می‌شود زنی دیگر سه سال پیش در آن خانه مرده است و همه چیز به یک معما تبدیل می‌شود.

هاوارد که تهیه کننده فیلمش نیز هست در این کار همکارانی نظیر برایان گریزر و اریکا هاگینز و مایکل دی‌لوکا (تهیه‌کننده «شبکه اجتماعی» و «مانی‌بال») را در کنار خود دارد. از خالق «رمز داوینچی» در هفته‌های آتی فیلم تاریخی «در قلب دریا» به روی پرده می‌رود. سومین فیلم از رمان‌ سه‌گانه و معمایی دن براون با نام «دوزخ» که در دنباله فیلم‌های «رمز داوینچی» و «فرشتگان و هیولاها» ساخته شده نیز با کارگردانی هاوارد در سال ۲۰۱۶ به اکران درخواهد آمد.

برچسب‌ها: