هنروتجربه: امروز، در هشتمین روز از آذر صفحات فرهنگ و هنر مطبوعات کشور به خبرهایی در باب سینمای هنر و تجربه پرداخته‌اند. با برگزاری مراسم آیین دیدار فیلم «خواب تلخ» به کارگردانی محسن امیریوسفی شاهد بازتاب‌های آن در صفحات فرهنگ و هنر مطبوعات و خبرگزاری‌ها بودیم، همچنین برخی از رسانه‌ها به حضور رعنا آزادی‌ور بازیگر فیلم «داره صبح می‌شه» به کارگردانی یلدا جبلی در پردیس سینمایی کوروش اشاره کرده‌اند. آزادی‌ور امشب، ساعت ۲۰ قرار است که فیلم را با مخاطبان آن به تماشا بنشیند.

در ادامه، بانی‌فیلم نیز به خبر حضور فیلم «خاکستر و برف» به کارگردانی روح‌الله سهرابی در جشنواره عمار پرداخته است.

همچنین روزنامه خراسان به خبر خرید حقوق آرشیوی فیلم «انارهای نارس» به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی توسط شرکت فوکوئوکا ژاپن اشاره کرده است.

صبا نیز به شروع فیلم تازه رقیه توکلی پرداخته است. این فیلم که «مادری» نام دارد، قرار است با مشاوره حمید نعمت‌الله کلید بخورد. توکلی پیش از این ساخت چندین فیلم کوتاه را در کارنامه کاری خود دارد. «ساعت شش» عنوان فیلمی به کارگردانی او است که در گروه هنر و تجربه اکران شد. توکلی اعلام کرد:« پروانه ساخت این فیلم به تازگی صادر شده و تمام سعیمان این است که آن را به جشنواره فیلم فجر برسانیم. »

روزنامه سینما به خبر پایان فیلم‌برداری فیلم «خانواده آقای فرشچی» به کارگردانی نادر تکمیل همایون اشاره کرده است. تهیه‌کنندگی این فیلم را مجید برزگر بر عهده دارد.