هنر و تجربه: کمدی «شب قبل» به کارگردانی جاناتان لیواین که حال و هوایی مرتبط با کریسمس دارد در هفته‌ای که گذشت برای دومین بار متوالی، رتبه اول فروش هفتگی فیلم‌های مستقل خارجی را به خود اختصاص داد.

این فیلم در دومین هفته اکرانش در دو هزار و ۹۶۰ سالن، هشت میلیون و ۲۰۰ هزار دلار فروخت و مجموع فروشش را به ۲۴ میلیون دلار رساند. در «شب قبل» که جوزف گوردون لویت و ست روگن در آن بازی می‌کنند قصه چند دوست روایت می‌شود که به دنبال فراهم کردن مقدمات میهمانی شب کریسمس هستند.

جایگاه دوم جدول در اختیار «راز چشم‌هایش» به کارگردانی بیلی ری و بازی جولیا رابرتز، نیکول کیدمن و چویتل اجیوفور است که این فیلم هم هفته دوم اکران خود را گذراند. راز چشم‌هایش، با اکران در دو هزار و ۳۹۲ سالن سینما چهار میلیون و ۵۰۲ هزار دلار فروخت و ۱۴ میلیون دلاری شد. این اثر بازسازی فیلمی آرژانتینی است که سال ۲۰۱۰ جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان را برد. داستان این فیلم، در مورد گروهی از بازپرس‌های قتل پلیس است که با کشته شدن دختر نوجوان یکی از آنها رابطه‌شان به چالش گذاشته می‌شود.

جایگاه سوم جدول در اختیار «در مرکز توجه» آخرین ساخته تام مک کارتی است. در مرکز توجه، در چهارمین هفته اکرانش در ۸۹۷ سالن، چهار میلیون و ۴۹۵ هزار دلار فروخت و به فروش پنج هزار دلاری در هر سالن رسید. «در مرکز توجه» موضوع واقعی پرده‌برداری روزنامه بوستون گلوب آمریکا از رسوایی جنسی یکی از کلیساهای کاتولیک را به تصویر کشیده است. مایکل کیتون پس از موفقیت‌های «بردمن» نقش آفرینی در این اثر سینمایی را به عهده گرفته بود.

به ترتیب فیلم‌‌های «بروکلین» با سه میلیون و ۸۳۲ هزار دلار، «خانواده کوپرها را دوست داشته باش» با سه میلیون و ۵۰ هزار دلار، «ترومبو» با یک میلیون و ۵۳۴ هزار دلار، «اتاق» با ۳۱۱ هزار دلار، «افسانه» با ۲۸۴ هزار دلار ، «نماینده» با ۲۵۰ هزار دلار و «کارول» با ۲۰۳ هزار دلار در رتبه‌های بعدی فروش هفتگی فیلم‌های مستقل خارجی قرار دارند.