هنر و تجربه: محمدعلی سجادی کارگردان سینما بیان کرد صداگذاری فیلم تجربی «کارد و کلوچه» توسط محمود موسوی نژاد در حال انجام است.

محمدعلی سجادی کارگردان سینما در گفتگو با مهر با اشاره به پروژه‌هایی که در دست دارد، گفت:« فیلم تجربی کارد و کلوچه سومین اثر از سه گانه «فیلم و نمایش» که در کنار «حمیدِ هما» و «تمرینی برای اجرا» قرار می‌گیرد. این فیلم تجربی آذر ماه سال ۹۳ جلوی دوربین رفت و تیرماه سال جاری تدوین آن به پایان رسید.»

این کارگردان سینما ادامه داد: «این فیلم که یک اثر تجربی و تلفیقی از مستند داستانی است که با حضور هنرجویان آموزشگاه سمندریان ساخته شده است و در حال حاضر توسط محمود موسوی نژاد در مرحله صداگذاری قرار دارد.» سجادی با اشاره به این‌که هرکدام از فیلم‌های سه گانه «فیلم و نمایش» مستقل هستند، توضیح داد که «تمرینی برای اجرا» نیز در مرحله ساخت موسیقی قرار دارد.

بازیگران «تمرینی برای اجرا» عبارتند از میکائیل شهرستانی، مهدی میامی، محمدعلی سجادی، محمود راسخ فر، محمد ساربان، حسین فلاح، آزاده موحد، آوا دارویت، نیما لبخنده، دانیال اسماعیل‌زاده و..‌. با معرفی نسیم میرزاده و ماهور سجادی.

در خلاصه داستان «تمرینی برای اجرا» آمده است: یک کارگردان تئاتر تصمیم می‌گیرد تا با جمع کردن گروهی بتواند داستان سیاوش را از روی شاهنامه فردوسی بخوانند و برای اجرا تمرین کنند.

فیلم «حمیدِ هما» در حال حاضر در گروه «هنر و تجربه» روی پرده است. این فیلم روایتی از زندگی حمید سمندریان و هما روستا است.

برچسب‌ها: