هنر و تجربه: کوین اسپیسی بازیگر صاحب‌نام فیلم‌های «مظنونین همیشگی» و «زیبای آمریکایی» در مسترکلاسی آنلاین، تجربیات خود را از طریق تماس تصویری به دانشجویان انتقال می‌دهد.

در برنامه‌ای که در ماه می امسال راه‌اندازی شده تاکنون افرادی همچون داستین هافمن در حوزه بازیگری و جیمز پیترسون در مورد نویسندگی به صورت آنلاین به مخاطبان خود آموزش داده‌اند و حالا نوبت کوین اسپیسی رسیده تا آموخته‌های خود از حدود ۳۰ سال بازیگری را در اختیار دانشجویان بگذارد.

سازمانی که برگزاری این کلاس‌ها را به عهده دارد، یک کمپانی در سانفرانسیسکوست که تازگی افتتاح شده است.ثبت نام برای شرکت علاقه‌مندان به پرسش و پاسخ اینترنتی، تا اوایل سال ۲۰۱۶ ادامه دارد و داوطلبان برای حضور در کلاس‌های بازیگری اسپیسی می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی WWW.MASTERCLASS.COM و پرداخت هزینه ۹۰ دلاری، اقدام کنند.

اسپیسی خود در این باره می گوید: «خودم از حضور در مسترکلاس‌های جو پاپ، سام مندز و برایان سینگر چیزهای زیادی آموختم و حالا در این مسترکلاس تجریباتم را به گونه‌ای با هم ترکیب می‌کنم تا بتوانم آن را ارئه بدهم. به قول جک لمون “اگر در کاری موفق شدی باید دکمه آسانسور را برای بقیه فشار بدهی تا آنها هم بالا بیایند”. حالا وقتش رسیده است». ارائه آموزش‌های ویدیوئی، تمرینات تعاملی و ارائه کتاب و جزوات آموزشی جزء برنامه‌های این مسترکلاس مجازی است.