هنر و تجربه: فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» از سوی اعضای انجمن منتقدان آنلاین، به عنوان بهترین فیلم انتخاب شد و «کارول» هم سه جایزه بهترین فیلم‌نامه اقتباسی، بهترین بازیگر زن نقش اصلی و بهترین بازیگر زن نقش مکمل را دریافت کرد.

نوزدهمین دوره این جوایز هم‌چنین فیلم «آدمکش» ساخته هو شیائو شین، برنده جایزه بزرگ جشنواره کن را به عنوان بهترین فیلم خارجی سال انتخاب کرد. جایزه بهترین مستند نیز به مستند تجسین شده جاشوآ اوپن هایمر یعنی «نگاه سکوت» رسید. جورج میلر علاوه بر دریافت جایزه بهترین فیلم برای «مکس دیوانه» با کنار زدن رقبایی نظیر  تاد هینس، تام مک کارتی، ریدلی اسکات و دنیس ویلنوو، به عنوان بهترین کارگردان شناخته شد. مکس دیوانه در بخش تدوین و فیلم‌برداری هم برگزیده شد و دست پر از جوایز منتقدان آنلاین بازگشت.
مایکل فاسبندر برای بازی در «استیو جابز» عنوان بهترین بازیگر مرد و کیت بلانشت نیز برای بازی در «کارول» عنوان بهترین بازیگر زن را به دست آوردند. اسکار ایزاک به خاطر «اکس ماشینا»  و رونی مارا نیز برای بازی در «کارول» هم بهترین بازیگران مرد و زن مکمل شدند.
جاش سینگر و تام مک کارتی برای فیلم‌نامه «کانون توجه» به عنوان نویسندگان بهترین فیلم‌نامه انتخاب شدند و جایزه بهترین فیلم‌نامه اقتباسی نیز به فیلیس ناگی برای «کارول» رسید.