هنر و تجربه: شیراز هم به جمع شهرهایی پیوست که سینمایی برای نمایش فیلم‌های گروه هنر و تجربه دارند. تالار اداره کل ارشاد در مجتمع سینمایی حافظیه محل نمایش فیلم‌های هنر و تجربه است که چهارشنبه ۲۵ آذر طی مراسمی افتتاح می‌شود.

مراسم افتتاح هنر و تجربه در شیراز با حضور مسئولان گروه هنر و تجربه و سه فیلم‌ساز جوان و موفقی که در این گروه فیلم‌ داشته‌اند، چهارشنبه از ساعت ۱۷ برگزار می‌شود. در این مراسم ابتدا فیلم «خواب تلخ» برای حاضرین به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۹ جلسه نقد و بررسی این فیلم با حضور محسن امیریوسفی کارگردان و احمد طالبی‌نژاد منتقد برپا می‌شود. امیرحسین علم‌الهدی مدیر اجرایی و دبیر شورای سیاست‌گذاری گروه هنر و تجربه، محمدرضا فرجی عضو این شورا، میثم مزلقانی مدیر پخش هنر و تجربه و شهرام مکری و مجید برزگر کارگردانان دو فیلم موفق «ماهی و گربه» و «پرویز» از دیگر میهمانان مراسم افتتاحیه سینمای هنر و تجربه در شیراز هستند.

«خواب تلخ» از سوم آذرماه در هنروتجربه روی پرده رفت. اکران «خواب تلخ» دوازده سال بعد از ساخته شدن آن صورت گرفت و تا این‌جا مورد استقبال تماشاگران قرار گرفته است و پرفروش‌ترین فیلم این روزهای هنر و تجربه است. فیلم داستان پیرمرد مرده‌شوری است که با عزراییل درگیر می‌شود.

برچسب‌ها: