هنر و تجربه: مدیر دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر از تقاضای ۲۸۰ اثر برای حضور در جشنواره فیلم فجر خبرداد. .از این تعداد ۶۸ فیلم برای حضور در بخش هنر و تجربه فرم شرکت در جشنواره را پرکرده‌اند.

سیمون سیمونیان مدیر دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر گفت: «تا پایان مهلت دریافت فرم درخواست حضور در جشنواره فیلم فجر (۱۵ آذر) ۲۸۰ اثر از سوی سینماگران در جشنواره فیلم فجر در بخش‌های مختلف فرم پرکرده‌اند. از این تعداد در بخش سودای سیمرغ ۷۷ فیلم، نگاه نو ۳۰ فیلم، هنر و تجربه ۶۸ فیلم و در بخش مستند ۹۰ فیلم مطابق آیین نامه جشنواره هستند و بازبینی خواهند شد.
سیمون سیمونیان افزود: «بدیهی است چنانچه نسخه کامل این آثار در موعد مقرر به دبیرخانه ارائه شود توسط هیات انتخاب مورد بازبینی قرار خواهد گرفت. در مرحله بازبینی، نسخه راف کات بدون میکس و موسیقی نیز پذیرفته می شود.»
سیمونیان تاکید کرد: «فیلم‌هایی که در سال‌های گذشته توسط هیات انتخاب بازبینی شده و پذیرفته نشده‌اند و یا فاقد پروانه ساخت و نمایش یا هرگونه منافات با مقررات و ضوابط سازمان سینمایی هستند از سوی دبیرخانه به هیات انتخاب ارائه نخواهند شد.»

سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن به دبیری محمد حیدری برگزار می‌شود.

برچسب‌ها: