هنر و تجربه: فیلم کمدی «خواهران» به کارگردانی جیسون مور، که از زوج تینا فی و امی پوهلر در نقش‌های اصلی بهره می‌برد این هفته به صدر جدول فروش هفتگی فیلم‌های مستقل خارجی رسید.

این اثر در دو هزار و ۹۶۲ سالن، ۱۳ میلیون و ۴۲۰ هزار دلار فروخت و به متوسط فروش چهار هزار و ۵۳۱ دلار در هر سالن رسید. داستان «خواهران» در مورد دو خواهر دست و پا چلفتی با بازی فی و پوهلر است که متوجه می‌شوند خانه پدری‌شان تا یک هفته دیگر به فروش می‌رسد و باید کارهای عقب افتاده این خانه را در این یک هفته به انجام برسانند.

جایگاه دوم جدول در اختیار «کرامپوس» به کارگردانی مایکل دوهرتی است. این فیلم در سومین هفته اکرانش در دو هزار و ۳۷۱ سالن، سه میلیون و ۷۸۰ هزار دلار فروخت که متوسط فروشش در هر سالن هزار و ۵۹۴ دلار بود. کرامپوس که با بودجه‌ای ۱۵ میلیون دلاری و با بازی آدام اسکات و تونی کالت ساخته شده داستان پسر بچه‌ای را روایت می‌کند که در روز کریسمس یک هیولا را به اشتباه به خانه‌‌شان می‌کشاند. کرامپوس در لغت و فرهنگ آمریکا به معنای هیولایی خیالی است که در روز کریسمس به سراغ بچه‌های خرابکار می‌آید.

رتبه سوم جدول هم در اختیار «در مرکز توجه» آخرین ساخته تام مک کارتی است. در مرکز توجه، در هفتمین هفته اکرانش در ۸۲۵ سالن، یک میلیون و ۴۸۳ هزار دلار فروخت و به فروش هزار و ۷۹۸ دلاری در هر سالن رسید. مایکل کیتون پس از موفقیت‌های «بردمن» نقش آفرینی در این اثر سینمایی را به عهده گرفته بود.

رتبه‌های بعدی فروش هفتگی فیلم‌های مستقل خارجی به ترتیب فیلم‌‌های «بروکلین» با یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار، «شب قبل» با یک میلیون و ۱۵۰ هزار دلار، «ترومبو» با ۳۸۵ هزار دلار، «بزرگمرد کوچک» با ۳۵۰ هزار دلار، «خانواده کوپرها را دوست داشته باش» با ۲۹۵ هزار دلار ، «جوانی» با ۲۴۷ هزار دلار فروش و «کارول» با ۲۲۹ هزار دلار فروش اختصاص دارد.