هنروتجربه: دو فیلم سینمایی «کارد و کلوچه» و «تمرینی برای اجرا» به کارگردانی محمدعلی سجادی به دفتر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.

«کارد و کلوچه» برای حضور در بخش گروه «هنر و تجربه» آماده شده است. این فیلم یک اثر تجربی و تلفیقی از مستند داستانی است که با حضور هنرجویان آموزشگاه سمندریان ساخته شده است. این فیلمآذر ماه سال ۹۳ جلوی دوربین رفت و تیرماه سال جاری تدوین آن به پایان رسید. به گفته سجادی کارد وکلوچه یک اثر تجربی و تلفیقی از مستند داستانی است.
هم‌چنین فیلم سینمایی «تمرینی برای اجرا» داستان یک کارگردان تئاتر است که تصمیم می‌گیرد تا با جمع کردن گروهی بتواند داستان سیاوش را از روی شاهنامه فردوسی بخوانند و برای اجرا تمرین کنند. در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون میکائیل شهرستانی، مهدی میامی، محمدعلی سجادی، محمود راسخ فر، محمد ساربان، حسین فلاح، آزاده موحد، آوا دارویت، نیما لبخنده، دانیال اسماعیل‌زاده، نسیم میرزاده و ماهور سجادی حضور دارند.
«کارد و کلوچه»، «تمرینی برای اجرا» و «حمیدِهما» سه فیلم از سه گانه «فیلم و نمایش» هستند. «حمیدِهما»  اولین سه گانه این مجموعه هم اکنون در سینماهای گروه سینمایی «هنر و تجربه» در حال نمایش است.