هنروتجربه: رییس سازمان سینمایی در احکامی معاونان و روسای بخش های مختلف مدرسه ملی سینما را منصوب کرد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی حجت الله ایوبی در احکامی جداگانه به ترتیب علیرضا داودنژاد را به عنوان معاون آموزش، عبدالله گیویان را به سمت معاون پژوهش، مسعود رایگان را به عنوان معاون بین الملل و سعید پوراسماعیلی را در سمت معاون اجرایی مدرسه ملی سینما منصوب کرد.
همچنین رییس سازمان سینمایی در احکامی دیگر، مجتبی راعی را به عنوان رییس گروه کارگردانی، بهرام دهقانی را به سمت رییس گروه تدوین، پرویز آبنار را به عنوان رییس گروه صدا، علی واجد سمیعی را به عنوان رییس گروه تهیه و تولید، محمود کلاری را به عنوان رییس گروه فیلم‌برداری، کامبوزیا پرتوی را به عنوان رییس گروه فیلم‌نامه نویسی و لیلا حاتمی را در سمت مشاور هنری منصوب کرد.
هیات موسس مدرسه ملی سینما علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی و مجید مجیدی کارگردان سینما هستند. پس از انجام تشریفات قانونی سید روح الله حسینی از سوی حجت الله ایوبی که ریاست هیات امنای مدرسه را بر عهده دارد، به عنوان مدیر مدرسه منصوب شد.
شورای علمی مدرسه طی ماه‌های گذشته با برگزاری جلسات مختلف برنامه‌های مدرسه را تدوین و نهایی کرد. برگزاری نشست سه روزه با حضور صاحب نظران درباره مدرسه ملی سینما، ترجمه و پژوهش بیش از ۲۰ اثر که یکشنبه ۶ دی ماه رونمایی می‌شود، اعزام گروهی از جوانان سینماگر به مدرسه ملی لهستان از جمله اقدام‌های مدرسه ملی در ماه‌های اخیر است. برگزاری کارگاه خسرو سینایی، برگزاری نشست‌های سینما دانشگاه در دانشگاه تهران، برگزاری نشست‌های فیلم‌نامه‌نویسی با همکاری خانه سینما از دیگر فعالیت‌های انجام شده در مدرسه ملی سینما است.

برچسب‌ها: