هنر و تجربه: با نزدیک شدن به سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر، امروز (۶ دی ۱۳۹۴) خبرهای متفاوتی از گوشه و کنار به گوش می‌رسد تا نوید آغاز بزرگترین گردهمایی سینماگران ایرانی را بدهد. برگزاری بزرگداشت رویا تیموریان و رضا کیانیان در جشنواره سی‌وچهارم خبری است که بازتاب‌های بسیاری در رسانه‌ها مختلف داشته است. همچنین خبر برگزاری نشست اهالی رسانه با دبیر جشنواره فیلم فجر، محمد حیدری شنبه، ۱۲ دی در محل هتل اسپیناس در رسانه‌ها منتشر شده است.

خبرگزاری مهر گفت‌وگویی با شهرام مکری، راجع به حضور آثار ویدئویی در جشنواره فیلم فجر منتشر کرده بود که امروز بازتاب آن را در روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های زیادی شاهد هستیم. روزنامه‌هایی چون ایرانیان، هنرمند، خبرگزاری‌ ایسنا و سایت سلام‌سینما و هنر به درخواست فیلم «مردان آفتاب» به کارگردانی داریوش غذبانی برای حضور در  بخش هنر و تجربه جشنواره فیلم فجر اشاره کرده‌اند.

روزنامه‌های ابتکار، سینما، مردم سالاری و سایت سلام‌سینما به گزارش اکران مستند «من ناصر حجازی هستم» به کارگردانی نیما طباطبایی در مجموعه شهر فرش پرداخته‌اند. رویا تیموریان نیز که گفتار متن یکی از بخش‌های زندگی ناصر حجازی در این مستند را برعهده دارد در این نشست گفت:« کارگردان این اثر خواهرزاده من است. تابه حال چندین بار برای کارهای مستندش از من دعوت به کار کرده بود و چون کارها را دوست نداشتم همکاری را نپذیرفتم، اما او در کارگردانی مستند «من ناصر حجازی هستم…» به پختگی لازم رسیده بود. او برای اولین کار جدی‌اش به سراغ ساخت مستند یکی از چهره‌های شریف این سرزمین رفته است. بنابراین وظیفه خودم می‌دانستم که از پایمردی، انسانسیت، عشق به مردم و شفافیت او بگویم.» در ادامه شهاب حسینی در خصوص دلیل همکاری‌اش با تیم سازنده «من ناصر حجازی هستم» گفت:« من از طرفداران پروپا قرص ناصر حجازی بودم. زمان خوانش متن این مستند به حقایقی از زندگی ناصر حجازی پی بردم که پیشتر اطلاعی از آن نداشتم و آنقدر برایم جالب بود و من را تحت تاثیر قرار داد که زمان خواندن بخش‌هایی از زندگی ایشان کار احساسات بر تکنیک غلبه کرد. مثلا نمی‌دانستم نامه درخواست تیم منچستر یونایتد به دلیل سهل انگاری عده‌ای به دست آقای حجازی نرسید. در واقع من بیشتر به عنوان یک مخاطب با این مستند برخورد کردم نه یکی از گویندگان آن. »