هنر و تجربه: بخش «خارج از قاب» گروه هنروتجربه چهارشنبه نهم دی ماه به نمایش فیلم «من دیگو مارادونا هستم» اختصاص دارد.

«من دیگو مارادونا هستم» ساخته بهرام توکلی در ادامه برنامه‌ای که در گروه هنر و تجربه برای نمایش فیلم‌های ارزشمند خارج از این گروه اجرا می‌شود،  به نمایش درمی‌آید. نمایش تک‌سانس این فیلم در چارچوب برنامه «خارج از قاب» روز چهارشنبه ۹ دی ‌ماه در سینما فرهنگ در سانس ساعت ۱۹ برگزار می‌شود.

«من دیگو مارادونا هستم» ششمین فیلم بهرام توکلی، سال گذشته در جشنواره فیلم فجر حضور داشت. فیلم در جشنواره فجر در در یازده بخش بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلم‌نامه، تدوین، بازیگر نقش اول زن، بهترین بازیگر مرد و زن در نقش مکمل، بهترین صداگذاری و صداگذاری و طراحی صحنه و لباس و چهره‌پردازی نامزد سیمرغ بلورین شد و دو سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای هومن سیدی و بهترین صدابرداری برای محمود سماک باشی دریافت کرد. «من دیگو مارادونا هستم» از ۹ اردیبهشت اکران شد و تا ۶ خرداد اکران آن در سینماهای سرگروه ادامه یافت.
گلاب آدینه، سعید آقاخانی، ویشکا آسایش، جمشید هاشم‌پور، بابک حمیدیان، هومن سیدی، صابر ابر، پانته‌آ پناهی‌ها و مهسا علافر از بازیگران «من دیگو مارادونا هستم» هستند. این فیلم داستان یک اختلاف خانوادگی میان دو خواهر یکی از طبقه بالای شهر و دیگری از پایین شهر است که به بهانه پرتاب سنگی از طرف یکی از اعضای خانواده پایین‌شهری به جان هم می‌افتند. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «تو می‌دونی من از چیه مارادونا خوشم می‌آد؟ از اینکه تو زندگیش هیچوقت واقعیت و رویا براش مرز نداشت، وقتی بازی می‌کرد با همه وجودش بازی می‌کرد، پرواز می‌کرد، بازی نمی‌کرد، … همه‌اش برای این بود که واقعیت و رویا براش مرز نداشت، اگه هم داشت اون نمی‌تونست مرزشونو تشخیص بده»

پیش از این در برنامه‌ خارج از قاب هنروتجربه، فیلم «چند متر مکعب عشق» به نمایش درآمده بود.