هنر و تجربه: فیلم «حوا الهی» به کارگردانی علی یحیایی و تهیه کنندگی قاسم قلی‌پور برای حضور در بخش «هنر و تجربه» سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر تحویل دفتر جشنواره شد.

فیلم سینمایی «حوا الهی» که چندی پیش مجوز ساخت خود را از وزارت ارشاد دریافت کرد در سکوت خبری ساخته شد و به گفته قاسم قلی‌پور تهیه کننده، این فیلم به بخش «هنر و تجربه» سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.
داستان فیلم سینمایی «حوا الهی» درباره یک خبرنگار است که در حوزه حوادث کار می‌کند. این خبرنگار که حوا الهی نام دارد در روند پیگیری پرونده محکومی به اعدام متوجه می‌شود که متهم اشتیاق بسیاری به اعدام شدن دارد.
از عوامل این فیلم می توان به  فردین خلعتبری (آهنگساز)، رامین ابوالصدق (طراحی و ترکیب صدا) ،شعله نواب تهرانی (طراح صحنه و لباس) ، محمد حسین کشاورز (تدوین) ،نگار شیرازی، سجاد امینی (فیلم‌برداران) ، الهام طاهری پور (برنامه‌ریز و دستیار کارگردان) ،علی طاهری (اصلاح رنگ و نور)، سجاد میرمعینی (طراح عنوان و پوستر) ااشاره کرد.ماهان خورشیدی، سیمین یعقوبی، امید حصارکی، محسن خویینی‌ها، محمد اردمه از بازیگران فیلم سینمایی «حوا الهی» هستند.