هنر و تجربه: یک روز بعد از شروع مجدد اکران فیلم مستند «من ناصر حجازی هستم» ساخته نیما طباطبایی روز یکشنبه ۱۳ دی‌ماه در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

یکشنبه‌ها خانه هنرمندان میزبان جلسات نقد و بررسی فیلم‌های به نمایش درآمده گروه هنر و تجربه است. در این مراسم ابتدا و از ساعت ۱۶ این مستند برای حاضرین به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۷٫۳۰ جلسه نقد و بررسی با حضور نیما طباطبایی کارگردان و شاهین امین منتقد برگزار می‌شود.

مستند «من ناصر حجازی هستم» در پنج فصل با نام‌های من رویایی دارم، آخرین مرد مقاوم، سهراب کشی، استقلال تا استقلال و پرواز عقاب پنج دوره مختلف از زندگی این فوتبالیست موفق و محبوب را به تصویر می‌کشد. این اپیزودها هرکدام با صدای یکی از بازیگران موفق کشور روایت می‌شوند. شهاب حسینی، بهرام رادان، پرویز پرستویی، مهران مدیری، مسعود رایگان و رویا تیموریان هرکدام راوی یکی از اپیزودها هستند. متن گفتار این مستند را خسرو نقیبی نوشته است و مستند ترکیبی است از مواد آرشیوی اعم از فیلم و عکس از زندگی ناصر حجازی و مصاحبه با همبازیان و شاگردان او.

«من ناصر حجازی هستم» چندی پیش به علت شکایت وکیل امیر قلعه‌نویی توقیف اما بعد از چند روز با حکم بازپرس، منع توقیف آن صادر شد .این فیلم از  ۱۲ دی در گروه هنروتجربه روی پرده می‌رود.