هنر و تجربه: طی حکمی از سوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، علیرضا کریمی صارمی به‌ عنوان مدیر سی‌ و‌ سومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران منصوب شد.

فرید فرخنده کیش رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، در متن حکم خود به منظور انتصاب کریمی صارمی آورده است: «جناب آقای علیرضا کریمی صارمی؛ نظر به شایستگی و سوابق ارزنده جنابعالی در برگزاری دوره‌های مختلف جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران و نیاز به اصلاح ساختار اجرایی این جشنواره وزین بین‌المللی، به‌موجب این حکم به سمت مدیر سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران منصوب می‌شوید. امید است با استفاده از تجربیات گران‌قدر خود و دیگر همکاران، با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم و استفاده از زمان در اختیار شاهد برگزاری جشنواره‌ای متفاوت و برگرفته از ایده‌های نوین باشیم.»

علیرضا کریمی صارمی، فارغ‌التحصیل رشته عکاسی از دانشگاه هنرهای زیبا کالیفرنیای آمریکا، بنیان‌گذار و مدیر آژانس عکس ایران، استاد دانشگاه علم و صنعت ایران و مدیر سابق گروه فتوژورنالیسم دانشکده خبر از سال ۸۱ تا ۹۴ بوده است. صارمی مدیریت ۱۱ دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از سال ۱۳۷۳ به این سو، دبیری بیش از پانزده جشنواره عکس، داوری در جشنواره‌های عکس و حضور در سمت قائم مقام دبیر سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را نیز در کارنامه خود دارد. از دیگر فعالیت‌های او می‌توان به مدیر هنری نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران در دوسالانه جهانی ونیز، مدیر بخش بین‌الملل موزه هنرهای معاصر تهران و …. اشاره کرد.