هنر و تجربه: فیلم سینمایی «مکس دیوانه: جاده خشم» به کارگردانی جورج میلر بالاترین امتیاز را در سال گذشته از منتقدین وب‌سایت  سینمایی «راتن تومیتوز» کسب کرد و موفق به دریافت جایزه سالانه گوجه فرنگی طلایی شد.

«مکس دیوانه: جاده خشم» با مجموع ۹۷ درصد نقد مثبت به عنوان برگزیده این سایت سینمایی در سال ۲۰۱۵ معرفی شد. جورج میلر در واکنش به این اتفاق گفت: «دریافت نقدهای مثبت از سوی منتقدین سینمایی همواره مایه افتخار است و موجب می‌شود تا درباره اثرمان نکات بیشتری یاد بگیریم».

«اتاق» لنی آبراهامسون نیز توانست اکثریت نقدهای مثبت مرتبط با یک فیلم با اکران محدود را کسب کند و «درون بیرون» هم در میان آثار انیمیشن برگزیده شد. در بخش تلویزیونی این«فارگو» و «بهتره به سول زنگ بزنی» بودند که بیشترین نقدهای مثبت سال را در شاخه سریال دنباله‌دار و سریال جدید از سوی منتقدین این وب‌گاه سینمایی به خود اختصاص دادند و دو فیلم «تیمبوکتو» ساخته عبدالرحمن سیساکو و «امی» به کارگردانی آسیف کاپادیا به ترتیب در بخش فیلم خارجی و مستند بیشترین آرای مثبت را گرفتند.

منتقدان در وب‌گاه سینمایی راتن تومیتوز به هر یک از فیلم‌ها از ۱۰۰ امتیاز می‌دهند. گفتنی است بسیاری از منتقدین سرشناس سینمایی همچون راجر ایبرت در این وب‌گاه نقد می‌نوشتند.