هنر و تجربه: در ادامه برنامه «خارج از قاب» گروه هنروتجربه برای نمایش فیلم‌های ارزشمند خارج از این گروه، فیلم سینمایی «در دنیای تو ساعت چند است؟» ساخته صفی یزدانیان به صورت تک‌سانس به نمایش درمی‌آید.

نمایش این فیلم ساعت ۱۹ روز یکشنبه ۲۷ دی‌ماه در سینما فرهنگ خواهد بود. پیش از این فیلم‌های چند «متر مکعب عشق»، «من دیگو مارادونا هستم» و «بودن یا نبودن» ساخته کیانوش عیاری در چارچوب برنامه «خارج از قاب» در گروه هنر و تجربه نمایش تک‌سانس داشتند.

«در دنیای تو ساعت چند است؟»  از ۲۳ اردیبهشت در سینماهای تهران اکران شد . این فیلم عاشقانه در جشنواره سی و سوم فجر یکی از فیلم‌های بخش هنر و تجربه بود و منتخب نویسندگان و منتقدان ماهنامه فیلم هم شد. لیلا حاتمی، علی مصفا و زهرا خاتمی بازیگران اصلی فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» هستند. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «گلی بعد از بیست سال زندگی در فرانسه یک‌باره تصمیم می‌گیرد به ایران و به زادگاهش، شهر رشت سفری کند. فرهاد در رشت به استقبالش می‌رود و می‌گوید که آشنایی قدیمی است، اما گلی اصلاً او را به یاد نمی‌آورد.»

زهرا حاتمی، همسر علی حاتمی پس از سال ها دوری از سینما در فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» بازی می کند. کریستف رضاعی نیز علاوه بر این‌که موسیقی این فیلم را ساخته است در نقش یک مرد فرانسوی در این فیلم بازی می‌کند. گفتنی است آلبوم موسیقی این فیلم با استقبال زیادی از سوی تماشاگران روبرو شد.

صفی یزدانیان در خصوص وجه تسمیه نام فیلم گفته است: «عدم تطابق ساعت‌ها در این فیلم مهم است. من در جوانی یک کتابی با نام «پائیز پدرسالار» را می‌خواندم که مارکز آن را نوشته و در یکی از بخش‌های این کتاب عاشق از معشوقش می‌پرسد: در دنیای تو ساعت چند است؟»