هنر و تجربه: فیلم «گاهی» به طور قطع در بخش هنروتجربه سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در می‌آید.

در حالی که پیش از این گفته شده بود مراحل فنی فیلم «گاهی» به درازا می‌کشد ولی تهیه‌کننده اثر اعلام کرد این فیلم حتما به سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر می‌رسد. فیلم سینمایی «گاهی» به کارگردانی محمدرضا رحمانی و تهیه‌کنندگی امیر پورکیان به صورت قطعی در بخش «هنر و تجربه» سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درمی‌آید.
تدوین فیلم سینمایی «گاهی» برعهده شاهین یارمحمدی است و صداگذاری این فیلم توسط حامد جلالی انجام شده و مراحل ویژوال (جلوه‌های ویژه کامپیوتری) را نیز  علیرضا قادری انجام داده‌است. طبق اعلام امیر پورکیان تهیه‌کننده «گاهی»، اولین نمایش این فیلم سینمایی به صورت قطعی در بخش «هنر و تجربه» سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر است. اندیشه فولادوند، مهدی پاکدل، فریبرز عرب‌نیا، آزاده صمدی، ایمان افشاریان و عاطفه نوری در اولین فیلم سلفی سینمایی «گاهی» به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم داستان سه زوج ایرانی است که در پایان حضور خود در یک مهمانی با تراژدی روبه‌‏رو می‌شوند.
پورکیان پیش از این اعلام کرده بود امکان دارد به دلیل طولانی شدن مراحل فنی و تلاش برای حفظ کیفیت اثر، این فیلم به فجر امسال نرسد. به همین دلیل رایزنی‌ها برای انتخاب فیلم جایگزین انجام شد و قرار بود فیلم «یونس» وحید وکیلی‌فر به این بخش راه یابد.