هنر و تجربه: برنامه «سینمای ایران» پنج‌شنبه اول بهمن این هفته مانندگذشته  و با اجرای علیرضا شجاع نوری از آنتن شبکه ۴ پخش می‌شود. این برنامه شامگاه پنج‌شنبه ۲۴ دی‌ماه در حالی که عوامل و مهمانان در استودیو بودند بدون اطلاع قبلی پخش نشد.

علی سلیمانی تهیه‌کننده این برنامه در گفتگو با سایت هنر و تجربه ضمن اعلام این خبر اضافه کرد: «اتفاق عجیبی نیفتاده. از این هفته برنامه کما فی السابق پخش می‌شود. از شما و اهالی رسانه هم خواهش می‌کنم سعه صدر بیشتری نشان بدهید. روابط عمومی سازمان این مساله را پیگیری می‌کند و در همین هفته وقتی به نتیجه رسید این نتیجه را به مطبوعات اعلام می‌کند.»

سلیمانی درباره علت پخش نشدن و شایعاتی که در  این باره نقل می شود گفت : «ما تابع قوانین تلویزیون هستیم و به طور طبیعی وقتی در سازمان مشکلی پیش می‌آید از مجرای قانونی باید اقدام شود و از طریق روابط عمومی هم اعلام شود. ان شا الله در روزهای آینده توضیحات کامل به مردم و اهالی رسانه اعلام خواهد شد.»

تهیه‌کننده برنامه «سینمای ایران» همچنین عدم حضور علیرضا شجاع نوری در این برنامه را تکذیب می‌کند: «هرگونه شایعه مبنی بر مخالفت و تمرد آقای شجاع نوری از اجرای این برنامه را تکذیب و باز هم تکذیب می‌کنم. در این یکی دو روز شایعات زیادی مبنی بر عدم اجرای شجاع نوری منتشر شده در حالی که ایشان چنین حرفی نزده و این مساله شایعه است. حالا از این هفته برنامه با اجرای ایشان پخش  و نادرستی شایعه‌ها مشخص می‌شود.»

1851901