هنر و تجربه: دومین همکاری مایکل مان و کریستین بیل به دلیل مشکلات مربوط به سلامتی بیل میسر نشد.

کریستین بیل که در جریان افزایش وزن برای بازی در نقش انزو فراری، راننده معروف رالی، سلامتی‌اش به خطر افتاده بود، از بازی در «فراری» به کارگردانی مایکل مان انصراف داد. این بازیگر و کارگردان قبلاً در سال ۲۰۰۹ در فیلم «دشمنان مردم» با یکدیگر همکاری کرده بودند.

به خطر افتادن سلامتی این بازیگر هالیوودی به خاطر افزایش وزن سریع برای بازی در نقش انزو فراری، علت کناره‌گیری بیل عنوان شده است و چون فیلم‌برداری این پروژه سینمایی قرار است از تابستان آینده در ایتالیا شروع شود، پزشکان اعلام کرده‌اند که این زمان برای آنکه بیل بتواند سلامت خود را به دست بیاورد، کافی نیست. در حال حاضر، مایکل مان در حال جستجوی سریع برای یافتن بازیگر جایگزین دیگری است.

«فراری» با اقتباس از کتاب «انزو فراری: یک مرد، ماشین‌ها، مسابقه‌ها» و بر اساس فیلم‌نامه‌ای از تروی کندی و دیوید ریفیلد (نویسندگان «شغل ایتالیایی» و «خارج از آفریقا») ساخته می‌شود. گفته می شود مان حدود ۱۵ سال است که بر روی این پروژه زمان گذاشته و در دوره‌ای سیدنی پولاک فقید نیز با او همکاری می‌کرده است. «فراری» داستان موسس یکی از معروف‌ترین شرکت‌های تولید خودروی جهان را در دهه ۵۰ میلادی روایت می‌کند و قرار است تا در جشنواره‌های ونیز، تورنتو و تلورید اولین نمایش‌های خود را داشته باشد.