هنر و تجربه: قیمت بلیت سینماهای مردمی جشنواره سی و چهارم فجر مشخص شد.

مطابق با قیمت‌هایی که از طرف ستاد برگزاری جشنواره فجر اعلام شده است، قیمت بلیت سینماهای نمایش دهنده فیلم‌های هنر و تجربه به صورت تک سانس ۱۰ هزار تومان و به صورت سری یازده تایی ۸۸ هزار تومان (هر فیلم ۸ هزارتومان) و برای دانشجویان با ۱۲٫۵ درصد تخفیف، ۷۷ هزارتومان تعیین شده است.

قیمت بلیت بخش‌های سودای سیمرغ و نگاه نو، در سینماهای درجه الف یعنی پردیس‌های آزادی، کوروش، جوان، زندگی و چارسو و سینماهای فرهنگ، استقلال، ماندانا، اریکه ایرانیان و موزه سینما بلیت به صورت تکی ۱۰ هزار تومان و به صورت سری یازده تایی ۸۸ هزار تومان (۷۷ هزارتومان برای دانشجویان) تعیین شده است و برای سینماهای درجه ب شامل پردیس راگا، پردیس کیان و پرشین کرج به صورت تکی ۸ هزار تومان، به صورت سری یازده تایی ۶۶ هزار تومان (۵۵ هزارتومان برای دانشجویان) خواهد بود.

امسال کاخ مردمی جشنواره در پردیس ملت است و بلیت‌های این سینما فقط به صورت سری و با قیمت ۲۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود. این سری همراه با امکان حضور در فرض قرمز هنرمندان و پذیرایی است. بلیت‌های بخش سینماحقیقت (مستند) نیز به صورت تکی ۵ هزار تومان و به صورت سری یازده تایی ۴۴ هزار تومان (برای دانشجویان ۳۳ هزار تومان) تعیین شده‌اند.

همچنین گروه هنر و تجربه امکانی ویژه برای تماشای برگزیده آثار هنر و تجربه در طول یک سال گذشته فراهم آورده است. بلیت این مجموعه به صورت تکی ۵ هزار تومان و به صورت سری ۴۴ هزار تومان (برای دانشجویان ۳۳ هزارتومان خواهد بود.

421304461_60821_14815264101325647452

برچسب‌ها: