هنر و تجربه: بعد از گمانه‌زنی‌ها راجع به انتخاب محل کاخ مردمی سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر و انتخاب پردیس سینمایی ملت به عنوان کاخ مردمی، سوال‌هایی مبنی بر اینکه قرار است پردیس ملت شاهد چه اتفاقاتی باشد، مطرح شد و بالاخره امروز جزئیات کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر مشخص شد.

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، در این راستا ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر به منظور میزبانی هرچه بهتر از مخاطبان در کاخ مردمی جشنواره برنامه‌هایی را درنظر گرفته است.

علاوه بر حضور اهالی سینما در زمان برپایی جشنواره در پردیس ملت، نمایشگاهی برای آثار منتخب بخش مسابقه تبلیغات سینما در این سینما برپا خواهد شد.
برنامه نمایش فیلم‌ها در پردیس سینمایی ملت به مدت ۱۱ روز در این سینما برپاست و شاهد مراسم معرفی آثار حاضر در بخش‌های مختلف جشنواره خواهیم بود.
مراسم رونمایی از آثار بخش نگاه نو در کاخ مردمی هر روز ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷:۳۰ برگزار می‌شود؛ همچنین نمایش فیلم‌های حاضر در این بخش از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ خواهد بود.
مراسم رونمایی از آثار بخش سودای سیمرغ (۱) هر روز ساعت ۱۹ تا ۲۰ برگزار می‌شود همچنین نمایش فیلم‌های حاضر در این بخش از ساعت ۲۰ تا ۲۲ خواهد بود.
مراسم رونمایی از آثار بخش سودای سیمرغ (۲) هر روز ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ برگزار می‌شود و نمایش فیلم‌های حاضر در این بخش از ساعت ۲۲:۳۰ تا ۲۴ خواهد بود.
گفتنی است، مبلغ بلیت با توجه به برنامه‌های پیش‌بینی شده برای هر سری ۱۱ تایی فیلم‌ها، ۲۰۰ هزارتومان خواهد بود.