هنر و تجربه: کمتر از ده روز به برگزاری سی‌وچهارمین دوره جشنواره فیلم فجر مانده‌است و در این روزها خبرهای مختلفی از این جشنواره به گوش می‌رسد.

یکی از این خبرها،سپردن مدیریت کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر به مجید مظفری بازیگر نام آشنا سینما است.محمد حیدری، دبیر سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر طی حکمی مظفری را به این سمت منصوب کرده است.در این حکم آمده است:
« هنرمند گرانقدر
جناب آقای مجید مظفری
ناگفته پیداست که مردم سرمایه‌های اصلی سینما هستند و تکریم تماشاگران مهم‌ترین وظیفه جشنواره فیلم فجر است. کاخ مردمی جشنواره به سبب حضور همزمان هنرمندان و مردم عزیزمان از پر اهمیت‌ترین و در عین حال حساس‌ترین بخش‌های جشنواره فیلم فجر به حساب می‌آید . لذا با توجه به تجربه غنی و شناخت حضرتعالی از تماشاگران سینمای ایران، شما را به عنوان مدیر کاخ مردمی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر منصوب می‌کنم. برای شما از درگاه خداوند منان توفیق روز افزون خواستارم.»

خبر بعدی به دومین نشست رسانه‌ای دبیر جشنواره با رسانه‌ها مربوط می‌شود. این نشست قرار است سه شنبه ششم بهمن در هتل لاله تهران برگزار شود. در این نشست که ۱۰ صبح آغاز می‌شود،  محمد حیدری به گفت‌وگو با اهالی رسانه و نمایندگان مطبوعات می‌پردازد.

و اما بازهم خبری درباره پوستر جشنواره فیلم فجر. به گزارش ایلنا پوستری که در دیدار مدیران سی‌وچهارمین دوره جشنواره فیلم فجر با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی و منتشر شده؛ با پوستری که پیش از این به‌صورت رسمی رونمایی شده بود؛ تفاوت‌هایی دارد. به نظر می‌رسد پوستر جشنواره فیلم فجر در این مدت اندکی اصلاح شده‌است. در نسخه جدید پوستر فونت کلمه سی‌وچهارمین دوره جشنواره فیلم فجر اصلاح شده و در لباس و نگاه خسرو شکیبایی نیز تغییراتی صورت گرفته‌است. این پوستر با ایده‌ای از مجید برزگر و طراحی بزرگمهر حسین پور آماده شده‌است.