هنر و تجربه: «من ناصر حجازی هستم» با حضور نیما شاهرخ شاهی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون و وحید طالب لو دروازه بان استقلال با همراهی آتیلا حجازی، محسن ایران نژاد بازیکن باشگاه راه آهن ، مهدی هژبری روزنامه نگار با سابقه کشور و عوامل تولید و ساخت فیلم زندگی ناصر حجازی در پردیس چارسو به نمایش درآمد.

نیما شاهرخ شاهی بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه ای کاش در زمان حیات چهره های مطرح کشور با ساخت فیلمهایی به مانند «من ناصر حجازی هستم» از آنها یاد کنیم گفت : «وقتی زنده یاد رضا احدی را در فیلم دیدم افسوس بسیار خوردم . حیف است که با نشان ندادن بازیهای چهره هایی مانند : احدی و احدی ها ، نسل جدید از تماشای هنرنمایی آنها محروم باشد.»
شاهرخ شاهی در خاتمه پیرامون حواشی ایجاد شده در طی این مدت پیرامون فیلم که با دلخوری و حتی شکایت نیز همراه بوده است ، مطرح کرد : «شاید به تصویر کشیدن یا روایت برخی اتفاق ها که در گذشته رخ داده است برای برخی از افراد خوشایند نباشد اما نمی توان حقیقت را کتمان کرد. آنچه در این فیلم دیدم ، بر پایه صداقت بوده است و من که همواره اخبار استقلال را دنبال می کنم ، به عنوان یک هوادار در جریان آن مسایل بوده ام.»
وحید طالب لو نیز که برای سومین مرتبه  «من ناصر حجازی هستم» را مشاهده می‌کرد ، با اشاره به این‌که از دیدن واکنش‌های فوق‌العاده و دیده نشده‌ی ناصر حجازی در فیلم هیجان‌زده است ، پیرامون فیلم گفت : «جمع آوری آرشیو برای این فیلم مثل روزنامه ، تصویر و … کار بسیار سختی بوده است که این اتفاق به خوبی انجام شده است . دسترسی به این مجموعه آرشیو که معتقدم عتیقه محسوب می شوند ، کار راحتی نیست به خصوص که بسیاری از افراد نسبت به دادن راش های خود به دیگران خودداری می کنند.»