هنر و تجربه: کاترین بیگلو و مارک بوآل تیم کارگردان و نویسنده سازنده فیلم برنده اسکار «صندوقچه رنچ»، برای ساخت فیلمی در مورد شورش‌ها و تظاهرات سال ۱۹۶۷ در دیترویت آمریکا دوباره با یکدیگر همکاری می‌کنند.

این فیلم که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده، به نژادپرستی سیستماتیکی که منجر به تظاهرات در ایالت دیترویت شد، می‌پردازد. در واقعه ذکر شده که پنج روز به طول انجامید، ۴۳ نفر کشته و هزار و ۱۸۹ نفر مجروح شدند. مارک بوآل بیش از یک سال است که مشغول تحقیق در مورد حواشی موضوع بوده و بیگلو در فصل تابستان سال جاری آن را جلوی دوربین خواهد برد تا فیلم در سال ۲۰۱۷، همزمان با پنجاهمین سالگرد واقعه دیترویت، آماده اکران شود. اولین فیلم‌ساز زن برنده اسکار کارگردانی، هنوز بازیگری را برای دهمین فیلمش انتخاب نکرده و استودیویی هم تولید یا پخش فیلم را بر عهده نگرفته‌است.
بیگلو و بوآل، برای «صندوقچه رنج» در سال ۲۰۱۰ جایزه اسکار بهترین فیلم، کارگردانی و نویسندگی را دریافت کردند. آخرین همکاری این زوج سینمایی به «سی دقیقه نیمه‌شب» در سال ۲۰۱۳ بازمی‌گردد که فیلم موفقی در فصل جوایز سینمایی آن سال بود. فیلم «مرز سه گانه» ساخته جی سی چندور، به تهیه کنندگی بیگلو و نویسندگی بوآل نیز در سال جاری میلادی به اکران درمی‌آید.