هنروتجربه: هیات داوران بخش تبلیغات سینما (عکس، پوستر، آنونس) متشکل از غوغا بیات، مصطفی خرقه‌پوش، علی وزیریان، بهرام عظیمی و رضا حداد در حالی اسامی نامزدهای بخش تبلیغات سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر را معرفی کردند که فیلم‌های هنروتجربه سه نامزد در بخش عکس، سه نامزد در بخش آنونس و تیزر دارند و نامزدهای بخش پوستر هم همگی از فیلم‌های به نمایش درآمده در گروه هنروتجربه هستند.

 در بخش بهترین عکس، «محمد بدرلو» برای فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من»، «حبیب مجیدی» برای فیلم «بهمن»، «احمد رضا شجاعی» برای فیلم «یحیی سکوت نکرد»، «جلال حمیدی» برای فیلم «ارغوان» و «امید صالحی» و «مهدی دلخواسته» برای فیلم «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه» نامزد دریافت جایزه شده‌اند.

در بخش بهترین پوستر «علی باقری» برای فیلم «من می‌خوام شاه بشم»، «طاها ذاکر» برای فیلم «خواب تلخ» و «بهزاد خورشیدی» برای فیلم «کپی برابر اصل» نامزد دریافت جایزه هستند. این فیلم‌ها همگی در گروه هنروتجربه اکران شده‌اند.

 نامزدهای بهترین آنونس و تیزر نیز «بهروز داوودی» برای فیلم «احتمال باران اسیدی»، «معین کریم الدینی» برای فیلم «آتلان»، «محسن امیر یوسفی» برای فیلم «خواب تلخ»، «مسعود فرجام» برای فیلم «فصل فراموشی فریبا» و «آرش معیریان» برای فیلم «محمد رسول الله» هستند.در این بخش نیز سه فیلم احتمال باران اسیدی، آتلان و خواب تلخ در گروه هنروتجربه اکران شده‌اند.