هنر و تجربه: فیلم «سواری داوطلبانه ۲» در دومین هفته متوالی در صدر جدول فروش هفتگی فیلم‌های مستقل خارجی قرار گرفت.

فیلم سینمایی «سواری داوطلبانه ۲» یازدهمین فیلم سینمایی تیم استوری در مقام کارگردان، در سومین هفته اکران خود در سه هزار و ۱۴۳ سالن، ۸ میلیون و ۳۴۵ هزار دلار فروخت و به متوسط فروش سه هزار و ۴۶۰ دلار در هر سالن رسید. قصه این فیلم که آیس کیوب و کوین هارت در آن نقش آفرینی می‌کنند، در مورد همراهی دو دوست با یکدیگر برای دستگیری سرکرده باند مواد مخدر ایالت آتلانتای آمریکاست.

رتبه دوم جدول هم در اختیار فیلم «پسر» ساخته ویلیام برنت بل است. «پسر» دومین هفته اکران خود را در دو هزار و ۶۷۱ سالن، ۷ میلیون و ۸۹۴ هزار دلار فروخت و به متوسط فروش دو هزار و ۹۵۵ دلار در هر سالن رسید. این فیلم ترسناک، داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که فرزند جدیدشان تبدیل به یک عروسک پلاستیکی جاندار می‌شود. لورن کوهان، روپرت اوانز و جیمز راسل بازیگران پسر هستند.

جایگاه سوم جدول به «پدربزرگ ناقلا» تعلق دارد. این جدیدترین فیلمی است که رابرت دنیرو در آن ایفای نقش کرده و کارگردان آن دن میزر است. این اثر در دومین هفته اکرانش در دو هزار و ۹۱۲ سالن، ۷ میلیون و ۵۷۵ هزار دلار فروخت. در این فیلم رابرت دنیروی ۷۲ ساله در کنار زک افرون ۲۸ ساله نقش یک پدربزرگ و نوه را بازی می‌کنند که با وجود اختلافات نسلی‌شان، تعطیلات بهار را کنار هم می‌گذارند.

رتبه‌های بعدی فروش هفتگی فیلم‌های مستقل خارجی به ترتیب به فیلم‌‌های «پنجاه طیف سیاه» با شش میلیون و ۱۸۶ هزار دلار، «کمبود بزرگ» با سه میلیون دلار، «بروکلین» با یک میلیون و ۷۱۵ هزار دلار، «اتاق» با یک میلیون و ۲۱۷ هزار دلار، «در مرکز توجه» با یک میلیون و ۱۲۰ هزار دلار ، «هشت نفرت انگیز» با ۶۶۸ هزار دلار و «خواهران» با ۶۵۳ هزار دلار فروش اختصاص دارد.