هنر و تجربه: مستند «من نگهدار جمالی وسترن می‌سازم» به کارگردانی کامران حیدری از فردا در سینماهای گروه هنر و تجربه روی پرده می‌رود.

به گزارش روابط عمومی گروه هنر و تجربه، این فیلم از ۲۴بهمن نمایش خود را در سینماهای گروه هنر و تجربه آغاز می‌کند. مستند «من نگهدار جمالی وسترن می‌سازم» به تهیه‌کنندگی مهرداد منوریان و کارگردانی کامران حیدری ساخته شده است.

مهرداد منوریان درباره این فیلم می‌نویسد : جان فورد در همایش انجمن کارگردان‌های آمریکا با یک جمله کوتاه خود را معرفی می‌کند. «جان فورد هستم، وسترن می‌سازم».
نگهدار جمالی نیز وقتی برای اولین بار با او آشنا شد، به همین شیوه خود را معرفی کرد، با اعتماد به نفسی قوی و بدون اینکه هیچ سستی در کلامش باشد. و او واقعا وسترن‌ساز است اما نه در «گراند کنیون آمریکا» بلکه در شیراز و در بیابان‌های اطراف آن و در حدود ۳۵ سال در حال ساختن وسترن با شرایط سخت بود.

عوامل این فیلم عبارتند از- تهیه‌کننده: مهرداد منوریان، کارگردان: کامران حیدری، تدوین: بهمن کیارستمی، برنامه‌ریز و دستیار کارگردان: انسیه علوی‌زاده،  تصویربردار: کامران حیدری، صدابردار: ساسان کاوه، صداگذار: کامیار بهبهانی، فرشید زرمهر، عکاس: سجاد آورند، پژوهش: کامران حیدری، تصحیح رنگ: حمید‌رضا فطوره‌چیان، ترجمه و زیرنویس: صنم کلانتری، کامبیز صفاری، پوستر و دی‌وی‌دی: احمد رضایی.