هنر و تجربه: مراسم آیین دیدار با عوامل فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» ساخته سامان سالور روز چهارشنبه ۲۸ بهمن در سینما فرهنگ تهران برگزار می‌شود.

طبق روال جلسات آیین دیدار گروه هنر و تجربه، این مراسم از ساعت ۲۰٫۳۰ آغاز می‌شود و با امضای پوستر توسط عوامل فیلم و صحبت‌های کوتاه سازندگان و بعد نمایش فیلم برای حضار ادامه می‌یابد.

«آمین خواهیم گفت» چهارمین ساخته سامان سالور است که تاکنون فیلم‌هایی چون «ساکنین سرزمین سکوت»،«چند کیلو خرما برای مراسم تدفین»، «ترانه تنهایی تهران»،«سیزده ۵۹» و «تمشک» را کارگردانی کرده است. محمود نظرعلیان، فرزاد حسنی، علیرضا مهران و آزاده زارعی از بازیگران این فیلم هستند که سال ۸۹ با فیلم‌برداری مسعود سلامی در ایستگاه دورافتاده‌ای بین استان‌های لرستان و خوزستان به نام تنگ هفت ساخته شد.

در خلاصه داستان این فیلم می خوانیم: پس از خرابی و تعمیر نشدن پل ایستگاه تنگ هفت، حسن که مسئول وسیله‌ای ابتدایی به نام گرگر است که می‌تواند مسافران و کالاها را از روی رودخانه عبور دهد، قدرت پیدا می‌کند. انتقال افراد مختلفی که قصد عبور از رودخانه را دارند در زندگی معمولی و تکراری حسن باعث بروز مسائلی می‌شود…

برچسب‌ها: