هنروتجربه: فیلم مستند بلند «من ناصر حجازی هستم» به کارگردانی نیما طباطبایی روز چهارشنبه پنجم اسفند در شیراز مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

در ادامه سلسله نشست‌های نقد و بررسی فیلم‌های هنروتجربه که روزهای شنبه هر هفته در مشهد، یکشنبه‌ها در تهران، دوشنبه‌ها در اصفهان و چهارشنبه‌ها در شیراز برگزار می‌شود، سالن سینمای هنروتجربه شیراز میزبان جلسه نقد و بررسی فیلم مستند «من ناصر حجازی هستم» است. در این جلسه که با حضور کارگردان برگزار می‌شود،ابتدا و از ساعت ۱۶ فیلم برای حاضرین به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۸ جلسه نقدوبررسی و طرح سوالات حاضرین برگزار می‌شود.

«من ناصر حجازی هستم» مستندی است که در پنج فصل زندگی ناصر حجازی را روایت می‌کند. روایت از لحظه اولین درخشش او در استقلال شروع می‌شود و در ادامه به دوره کودکی او می‌رود و در پایان با دوره بیماری او خاتمه می‌یابد. این پنچ اپیزود با نام‌های من رویایی دارم، آخرین مرد مقاوم، سهراب کشی، استقلال تا استقلال و پرواز عقاب، هرکدام با صدای یکی از بازیگران موفق کشور روایت می‌شوند. شهاب حسینی، بهرام رادان، پرویز پرستویی، مهران مدیری، مسعود رایگان و رویا تیموریان هرکدام راوی یکی از اپیزودها هستند. متن گفتار این مستند را خسرو نقیبی نوشته‌ و مستند ترکیبی است از مواد آرشیوی اعم از فیلم و عکس از زندگی ناصر حجازی و مصاحبه با هم‌بازیان و شاگردان او.