هنر و تجربه: منتخبی از فیلم‌های مستند نهمین جشنواره سینماحقیقت در شهر اهواز به نمایش درمی‌آید. نمایش این فیلم‌های طی سه روز از ۱۲ اسفند تا ۱۴ اسفند در محل سینما ساحل این شهر صورت می‌گیرد.

در روز پنج‌شنبه ۱۳ اسفندماه ابتدا مستند «زخم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سید مهدی موسوی و مستند «زمناکو» به کارگردانی مهدی قربان‌پور و تهیه‌کنندگی محمد شکیبانیا ساعت ۱۶ نمایش داده می‌شود.

در سانس دوم همان روز (ساعت ۱۸) مستند «پل سیاه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مستندساز خوزستانی ایوب مروانی‌پور و «رویای غرق شده» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی فرشید اخلاقی‌پور پخش می‌شود و در سانس سوم مستند «دیوار» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی قاسم شیشه‌گر و مستند «فصل هرس» به کارگردانی لقمان خالدی و تهیه‌کنندگی مهدی شاه‌محمدی به نمایش درمی‌آید.  مستند «فصل هرس» برنامه نوروزی اکران گروه سینمایی هنر و تجربه است.

همچنین جمعه ۱۴ اسفند ۹۴ مستند «نوروز به وقت تهران» ساخته هادی آفریده و «زندگی در خور موسی» به کارگردانی حجت طاهری و عبدالخالق طاهری در ساعت ۱۶، مستند «معلق» به کارگردانی محمد کارت و تهیه‌کنندگی سعید خانی درباره یک شخصیت در پشت صحنه فیلم سینمایی «استراحت مطلق» عبدالرضا کاهانی، مستند «راه ناتمام» به کارگردانی اعظم نجفیان و تهیه‌کنندگی علی‌محمد قاسمی و مستند «خون بازی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی شیری ساعت ۱۸ و مستند «مجتبی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمد حسین دامن زن ساعت ۲۰ پخش می‌شود.

برچسب‌ها: