هنروتجربه: رئیس سازمان سینمایی در احکام جداگانه ای مشاور رسانه ای، معاون توسعه فناوری و مطالعات ومدیرکل دفتر برنامه، بودجه و تحول اداری را منصوب کرد. 

حجت الله ایوبی طی حکمی جلیل اکبری صحت را به عنوان مشاور رسانه ای خود و مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: «نظر به سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه سینما و رسانه، به موجب این حکم به سمت مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری منصوب می‌شوید. با شناختی که از شما دارم، امیدوارم از طریق تعامل سازنده با رسانه‌ها و ایجاد ارتباط عاطفی و موثر با اهالی سینما، در ایجاد روحیه امید، آرامش و همدلی در جامعه پرافتخار سینمایی کشور گام‌های موثری بردارید. توفیقات روز افزون تان را در خدمت به فرهنگ و هنر ایران اسلامی از خداوند متعال خواستارم.»
جلیل اکبری صحت  پیش از این مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد سینمایی فارابی را عهده‌دار بود.

رئیس سازمان سینمایی همچنین با صدور حکمی، رمضانعلی حیدری خلیلی را به عنوان معاون توسعه فناوری و مطالعات این سازمان منصوب کرد. رمضانعلی حیدری خلیلی تا پیش از این مشاور راهبردی و قائم مقام رئیس سازمان سینمایی در امور اجرایی سازمان سینمایی بود.

جواد صباغ نیز با حکم رئیس سازمان سینمایی به عنوان مدیر کل دفتر برنامه، بودجه و تحول اداری این سازمان منصوب شد.جواد صباغ تا پیش از این مدیرکل دفتر توسعه فناوری، سینمایی و سمعی و بصری سازمان سینمایی بود.